25. ledna

Administrator/ka docházky

Radio Free Europe/Radio Liberty - Rádio Svobodná Evropa
Praha – Strašnice

pracovní doba

Radio Free Europe/Radio Liberty (RFE/RL) is an international news organization headquartered in Prague, Czech Republic and Washington, D.C., with 21 bureaus throughout Russia, Central Asia, Afghanistan, and Central and Eastern Europe. Reporting in 27 languages across 23 countries, RFE/RL is one of the most comprehensive news operations in the world, providing responsibly reported, fact-based news in countries where media freedoms are under threat or banned outright. From Iran and Pakistan to Hungary, Ukraine, and Azerbaijan, RFE/RL journalists give audiences what they can't always get from their own local media: uncensored information and open debate. Reporting via digital, TV, and radio platforms, RFE/RL has a measured weekly reach of 38.1 million people. A private nonprofit, RFE/RL is funded by the U.S. Congress through the U.S. Agency for Global Media. RFE/RL's editorial independence is protected by U.S. law.

Chcete pomoci naplňovat naši misi – poskytovat volný přístup k informacím v zemích, kde vlády omezují občanské svobody?

Máte-li zkušenosti s MS Office, vyřizováním e-mailů, případně s dalšími kancelářskými systémy a rádi pracujete s čísly – máme příležitost právě pro vás – nabízíme jedno z nejvíce inspirativních a atraktivních prostředí v Praze.

Co na vás čeká především?

• Práce s evidencí docházky, opravování chyb v záznamech, například dat dovolené a nemoci
  • Výpočet a oprava zůstatků dovolené (např. pro zaměstnance vracející se z mateřské dovolené)
  • Údržba kalendářů svátků a různých nastavení v systému
  • Generování reportů (např. o využití dávek dovolené)
  • Spolupráce se mzdovou účtárnou, s finančním oddělením při externích a interních auditech atd.
  • Poskytování školení o evidenci docházky novým i stávajícím zaměstnancům
  • A další činnosti vyplývající z charakteru pozice a vašich zkušeností

Vaše ideální předpoklady:

• Rádi pracujete s informačními systémy, daty a čísly
  • MS Office je váš kamarád, neztratíte se v různých kancelářských systémech a naučit se nové je pro vás hračkou
  • Ovládáte český a anglický jazyk na velmi dobré úrovni (využijete denně)
  • Jste systematičtí a je na vás spoleh
  • Dobrá komunikace je vaší silnou stránkou

Co za to?

• Práci pro ikonickou mediální společnost s unikátním posláním
  • Tým skvělých kolegů a dobré zaučení
  • Zajímavé firemní benefity
  • Multikulturní pracovní prostředí
  • Moderní pracoviště nedaleko od stanice metra Želivského

V případě, že vás tato pozice zaujala, pošlete nám váš životopis a motivační dopis v angličtině.

Kompletní seznam odpovědností a požadavků lze nalézt v popisu práce zveřejněném na webových stránkách RFE/RL: https://www.rferl.org/jobs/detail/HRDN172-2301.html

Více o nás: https://pressroom.rferl.org/about-us

Contribution holiday, Above-standard medical care, Contributions to the pension / life insurance, Transport allowance, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Contribution to sport / culture / leisure, Sick days, Occasional work from home

Radio Free Europe/Radio Liberty - Rádio Svobodná Evropa, Inc. (Zaměstnavatel)
Vinohradská 3333/159a, Praha – Strašnice
Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)