27. ledna

Java Developer - 100% Práce z domova

Quant Retail s.r.o.
Česká republika

40 000 – 60 000 Kč/měsíc práce z domova

Budeš se podílet na rozvoji Quantu, který patří k nejúspěšnějším evropským softwarovým řešením v oblasti Retail Space & Demand Planning viz. https://www.quantretail.com/cs/overview.

Práce u nás je dlouhodobě na 100% HomeOffice.

O čem bude tvoje práce?

Nejprve na menších úkolech otestujeme, co ti jde nejlépe, a vybereme ti jednu z následujících specializací nebo jejich kombinaci:

• Implementace automatických Unit a Integračních testů.
  • Implementace nových funkcí v Quant Desktopu zahrnující například editory s CAD logikou, analytické nástroje nebo 3D vizualizace prodejních prostorů.
  • Vylepšování Quant Webu, při kterém mimo jiné využiješ znalosti JavaScriptu, HTML, CSS a JSP.
  • Vývoj automatických úloh pro importy a exporty dat, aby Quant ještě lépe komunikoval s okolním světem a dalšími systémy.
  • Rozvoj middleware a komunikace jednotlivých komponent Quantu.
  • Vylepšování umělé inteligence Quantu, při kterém se setkáš s neuronovými sítěmi a možná se dostaneš i mimo Javu k Pythonu a TensorFlow.

Kde budeš pracovat?

Naše firemní kultura je specifická tím, že všichni pracujeme z domova a komunikujeme online. Fyzicky se scházíme jen několikrát do roka u společné večeře. U nás prostě můžeš dělat zajímavou práci bez nutnosti každodenního dojíždění do kanceláře. Bydlet můžeš třeba někde na samotě, stačí stabilní internet.

Jaké vědomosti a schopnosti jsou nutností?

Abychom ti mohli pomoci zorientovat se ve zdrojových kódech Quantu a jeho architektuře, musíš dobře rozumět jazyku Java a chápat principy objektově orientovaného programování. Jelikož v rámci našeho týmu často komunikujeme anglicky, je nutností i dobrá znalost angličtiny.

Jaké nástroje využíváme?

IntelliJ IDEA Ultimate, YouTrack, JProfiler, MS Teams, MS 365, Mac OS, ...

Jaký hardware budeš mít k dispozici?

Na práci od nás dostaneš kvalitní Mac desktop a časem i MacBook. V případě potřeby zařídíme připojení tvého HomeOffice k internetu.

Jaké nabízíme úvazky?

V současné době nabízíme jak částečné úvazky od 4 hodin denně vhodné zejména pro studenty vysokých škol, tak plné úvazky pro absolventy. Stojíme o perspektivu dlouhodobé spolupráce, takže jediný typ smluvního vztahu, který nabízíme, je pracovní smlouva.

Jak bude probíhat výběrové řízení?

Výběrové řízení obvykle probíhá v několika kolech:

1. Uchazeče odpovídající profilem na základě motivačního dopisu a životopisu zveme na online pohovor.
  2. Po úspěšném absolvování pohovoru nabízíme vypracování praktického úkolu, na němž si ověříme reálné schopnosti uchazeče.
  3. Nejlepší uchazeči následně dostanou nabídku práce v naší společnosti. V případě tohoto náboru plánujeme obsadit 2 - 4 pozice.

Online pohovory budou probíhat od 9.1. do 20.1.2023. Řešení praktického úkolu budeme následně vyhodnocovat do konce ledna 2023.

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Práce převážně z domova, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace

Quant Retail s.r.o. (Zaměstnavatel)
Česká republika
Plat:
40 000 – 60 000 Kč/měsíc
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Na dobu neurčitou
Bakalářské
Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)