25. listopadu

Praděd vysílač s.r.o.
Malá Morávka

25 000 – 30 000 Kč/měsíc

Hotel Praděd - vysílač, Malá Morávka ev.č. 38, pošta Karlova Studánka 79324

Nejvýše položené ubytovací zařízení a nejvýše položená celoročně provozovaná restaurace v ČR příjme do svého kolektivu kolegyni nebo kolegu na úklid pokojů a pomocné práce v kuchyni. Jsme kolektiv horského zařízení s věčně dobrou náladou a potřebujeme rozšířt kolektiv tak aby naše služby byly lepší. Jsme stálý kolektiv zaměstnanců, ve kterém většina pracuje již řadu let a přesto jsme pořád mladí jak věkem tak smýšlením.

Naše nová kolegyně - kolega by měli zapadnout mezi ostatní a společně s nimi se podílet na chodu horského zařízení v týdenních turnusech většinou po 10 - 12 hodinových směnách. Ubytování, strava, pitný režim a jiné zaměstnanecké výhody jsou zajištěny.

Plat daný smlouvou je zaručený a poctivě zasílaný na učet, žádné vytáčení u nás nečekejte, na čem se domluvíme to platí.

Vzdělání v oboru pro nás není důležité, upřednostňujeme ochotu pracovat, chuť učit se novým věcem, pozitivní přístup k práci a zájem o dobré fungování firmy. Jsme na konci světa a musíme si tady všichni pomáhat a to by měli splňovat i naši noví kolegové nebo kolegyně.

Žádné speciální nároky nemáme, snad jen pozitivní nálada která se neztrácí ani v náročných dnech v sezoně.

Můžeme nabídnout různorodou práci na Horách pod nejvyšším bodem ČR, mnohdy jde o práci doslova v oblacích. Příroda NPR Praděd je všude kolem doslova na dosah, krásné výhledy uvidíte dřív než většina turistů.

U nás je normální slušné jednání, profesně vzdělané vedení v podobě majitele, provozovatele a provozního v jedné osobě (žádné rozsáhlé vedení u nás nenajdete) Naše vedení u nás na kopci tu káru táhne již 13 let, ani přes Covid se u nás nepropouštělo, jednáme na rovinu bez vytáček, všichni máme společný cíl v dobré prosperitě celého podniku. Není problém po práci zažít procházky, zábavu, v mimosezoně společné výlety, návštěvy vinných sklepů a jiné ...

Pokud se ti naše nabídka zamlouvá, dej nám vědět, rádi Vás poznáme :-)

Praděd vysílač s.r.o. (Zaměstnavatel)
Malá Morávka
Plat:
25 000 – 30 000 Kč/měsíc
Práce na plný úvazek, Praxe a stáže
Na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (dpč), Jiné