24. listopadu

TRIUMPH Asistentka prodeje - Arkády Pankrác, Praha

TRIUMPH INTERNATIONAL (Praha) spol. s r.o.
Praha – Nusle

23 000 – 28 000 Kč/měsíc

Značka Triumph nabízí atraktivní modely, sledující nejnovější trendy, mladistvé modely pro dívky ale také funkční modely pro ženy, které potřebují korigovat svou postavu. Kromě toho obsahuje nabídka pohodlné spodní prádlo pro každý den, bavlněné košilky a kalhotky a v neposlední řadě také sportovní podprsenky. Ani pánové nepřijdou zkrátka. Pro ně je připravena kolekce značky sloggi. Každý rok u nás naleznete novou trendovou kolekci plavek. Celou nabídku doplňuje dámské noční prádlo, pyžama a župany.

TRIUMPH Asistent/ka prodeje - Arkády Pankrác, Praha

Náplň práce
• Profesionální zákaznický servis
• Zodpovědnost za prodejnu a za její výsledky
• Práce s pokladním systémem Winshop
• Visual merchandising podle firemních standardů
• Udržování prodejny v čistotě
• Sledování statistik a KPI´s

Požadujeme
• Orientaci na výsledky
• Vstřícný a pro-aktivní přístup k zákazníkům, nadšení a zájem o módu, práci v obchodě
• Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
• Časovou flexibilitu (práce o víkendech a svátcích), spolehlivost, loajalitu, otevřenost a kreativitu

Nabízíme
• Práci na plný úvazek - motivující finanční ohodnocení (odměny)
• Příjemné pracovní prostředí
• Přátelský kolektiv
• Samostatnou, dynamickou a různorodou práci
• Možnost profesního růstu
• Pracovní uniforma
• Zaměstnanecké slevy
• Nástup 01.012023

V případě že jste to právě Vy, koho hledáme, zašlete svůj životopis odpovědí na tento inzerát.

Benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

O pozici

Kdo hledá:
TRIUMPH INTERNATIONAL (Praha) spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
Na Pankráci 1727/86, Praha – Nusle
Plat:
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek
Délka úvazku:
Na dobu určitou
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva
Doporučené vzdělání:
Vzdělání není podstatné
Doporučené jazyky:
Čeština (Výborná)
Jdu odpovědět