12. ledna

Specialista nabídek

OHLA ŽS, a.s.
Praha – Žižkov

týden dovolené navíc

OHLA ŽS, a.s. je dynamická multioborová stavební firma se sedmdesátiletou tradicí, která patří k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice. Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci nejrůznějších stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků. Divize Západ hledá pro oblast Střední Čechy vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici:

Budete součástí nabídkového týmu a čeká vás

• administrace procesů souvisejících s veřejnými zakázkami
  • příprava podkladů a zajišťování agendy související s tvorbou nabídek
  • komunikace s partnery ve sdružení a subdodavateli při přípravě dokladů do nabídky
  • komunikace s divizemi společnosti, evidence nabídek a nabídkových dokladů do IS a do archivu
  • vedení evidence a kontrola správnosti a úplnosti dokladů společnosti pro nabídková řízení a jejich aktuální stav
  • vedení evidence referencí, kontrola a aktualizace této evidence

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• SŠ/VŠ vzdělání technického/obchodního/ekonomického směru
  • pozice je vhodná pro absolventy VŠ - zaškolení je samozřejmostí
  • práce na PC, MS Office – Word, Excel, znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost

Co vám můžeme nabídnout

Myslíme, že toho není úplně málo a doufáme, že až dočtete do konce, naše nabídka Vás zaujme natolik, že se rozhodnete zaslat nám Váš životopis

• mzdové podmínky odpovídající pozici
  • zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • pokud máte děti, tak pro ně dostanete příspěvek na dětskou rekreaci
  • přispíváme na stravování
  • máme vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít za zvýhodněné ceny
  • přispíváme na penzijní připojištění a životní pojištění
  • není nic důležitější než zdraví a tak se snažíme pečovat i o to Vaše:
    - když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
    - prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologických prohlídek zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme
    - oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma, nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
  • velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu.
  • dobrou práci dokážeme ocenit a tak se můžete těšit na výkonnostní odměny
  • každoročně vyhlašujeme nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění můžou těšit na příjemný bonus
  • neradi střídáte zaměstnání? Skvělé - loajality si velmi ceníme, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny
  • dále nabízíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
  • jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit finanční odměnou
  • nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů
  • pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
  • dále nabízíme bezúročné půjčky
  • pro osamělé zaměstnance pečující o dítě nabízíme několik dnů placeného volna ročně
  • pokud se chcete dále vzdělávat, můžete využít možností rozvoje, které nabízíme

Místo výkonu práce: Praha (Olšanská 1a)

Nástup: leden 2023 nebo dle dohody

Chcete se o naší společnosti dozvědět víc a nahlédnout do zákulisí naší společnosti a dozvědět se více o našich projektech, stavbách, volnočasových aktivitách či si přečíst zajímavé rozhovory s našimi zaměstnanci? Mrkněte na náš časopis Mozaika, který naleznete na našich webových stránkách

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete všechny výše uvedené požadavky, pošlete nám prosím svůj profesní životopis. V případě kladného posouzení Vaší nabídky budete pozván/a k osobnímu pohovoru.

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays

OHLA ŽS, a.s. (Zaměstnavatel)
Olšanská 2643/1a, Praha – Žižkov
Na dobu neurčitou