10. listopadu

Performance Marketing Manager

Schlieger, s. r. o.
Praha – Strašnice

Naše společnost SCHLIEGER, s.r.o. vyrábí a dodává zákazníkům obnovitelné a alternativní zdroje energie, jako jsou tepelná čerpadla, solární systémy na ohřev vody a fotovoltaické systémy. Ve svém oboru patříme mezi jedničky na trhu a z důvodů extra velké poptávky po našich produktech nyní hledáme nové kolegy, kteří se chtějí stát součástí firmy, která raketově roste :)

Do našeho marketingového týmu hledáme nového kolegu / kolegyni, který/á nám pomůže s Performance Marketingem.

Co u nás budeš dělat?

• Hledat nové příležitosti, kam expandovat v rámci výkonu.
  • Budeš náš guru na kampaně na různých platformách a pravidelně budeš reportovat jejich výkonnost.
  • Součástí tvých povinností bude průběžné sledování, kontrola a vykazování výkonnostních marketingových kanálů na základě relevantních klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI).
  • Pravidelně budeš připravovat koncepce a realizaci testů (AB testy: klíčová slova, AD groups, wordings atd.)
  • Budeš sledovat nové trendy v oblasti PPC, SEA, SMA a Affiliate.
  • Budeš spolupracovat napříč týmy: hodně se budeš potkávat s IT, HR, obchodním oddělením i externími agenturami.

Co bys měl/a umět?

• Máš 3 roky zkušeností s tvorbou a řízením online marketingové komunikace s rozpočtem několik milionů korun měsíčně.
  • Máš praktické zkušenosti s nastavením a optimalizací kanálů výkonnostního marketingu pro PPC kampaně, reklam na sociálních sítích SMA (FB, IG, YT, LI) a SEM/SEA (Google, Seznam, Microsoft) a GTM.
  • Máš bohaté zkušenosti s projektovým řízením.
  • Máš dobrý přehled v možnostech cílení kampaní.
  • Tvé analytické schopnosti jsou velmi dobré a máš také praktické zkušenosti s GA, PowerBI nebo GDS.
  • Miluješ čísla a datové vzory a umíš v nich odhalit chyby v nastavení kampaní a vytáhnout to podstatné pro strategická rozhodnutí.
  • Dokážeš najít vztah mezi změnami v ekonomice, chováním cílové skupiny a údaji v analytických nástrojích.
  • Vyznáš se ve formátech reklamních platforem a digitálních metrikách.
  • Komunikace s více lidmi a odděleními Ti nečiní problémy.

Na co se u nás můžeš těšit?

• Budeš mít prostor pro vlastní iniciativu, širokou paletu nástrojů i externích specialistů.
  • Neformální a přátelské prostředí rodinné české firmy s velkým potenciálem.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domu.
  • Moderní kanceláře kousek od Metra Želivského, zastávka autobusu pár kroků od kanceláře (součásti budovy restaurace a fitness).
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a multisport kartu.
  • Občerstvení na pracovišti zdarma.

Rádi tě v našem týmu přivítáme co nejdříve. Zaujala Tě nabídka? Dej nám o sobě vědět, těšíme se na Tebe.

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce

Schlieger, s. r. o. (Zaměstnavatel)
U nákladového nádraží 3265/10, Praha – Strašnice
Na dobu neurčitou
Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)