10. listopadu

<<< Motion Designer | Kontrolka - HMI Concept & Design >>>

Kontrolka s.r.o.
Praha – Michle

40 000 – 80 000 Kč/měsíc

Kontrolka is a successful and well-established Czech company that pushes User experience forward and boosts our clients’ success in their respective industries. Combining beauty and utility, our design is found in over 20 million units on the roads. So much more than User Experience! www.kontrolka.cz

Do našeho týmu hledáme nové talenty!

Kontrolka je úspěšná a stabilní česká firma rostoucí o 200% z roku na rok. Zaměřujeme se na navrhování digitálních uživatelských rozhraní pro automobilový průmysl. Dodáváme to nejlepší pro 15 největších automobilek na 5 kontinentech světa. Máme na silnici přes 20 mil. aut s naším designem, který spojuje krásu a užitek. Setkáváš se s ním řadu let. Více se můžete dočíst také v novém článku o našem studiu: https://cc.cz/aby-se-auta-a-jejich-displeje-lepe-ovladaly-ceske-studio-kontrolka-radi-nejvetsim-automobilkam/

Proč pracovat s námi?

Budeš se učit od těch nejlepších designerů. Zaučíme v naší Design academy.
Naše práce je nevšední a našim klientům tak dodáváme skvělý servis.
Jsme nezávislí a flexibilní, rozhodujeme se sami, hlas každého z nás má velkou váhu.
Jsme firma s moderním přístupem k práci i zaměstnancům a svou práci milujeme.

Kdo a co dělá firmu Kontrolka výjimečnou?

Zapálený, pečlivý, samostatný a zodpovědný motion designér, který je pevnou součástí naší designerské rodiny.
Znalost programů Adobe After Effects, Cinema 4D, Octane výhodou.
Inovativní přístup a firemní mindset.
Řidičský průkaz pro otestování výsledků své práce.
Anglický jazyk na denní bázi.

Co za to dostaneš?

U nás si budeš plnit své sny a budeš se rozvíjet v tom co tě baví.
Ke své práci dostaneš nejnovější MacBook Pro | iMac | PC.
Za svou práci dostaneš bezkonkurenční mzdu a k tomu 13. plat.
Součástí odměny je také příspěvek na jídlo a dovolenou a 3x sickdays.
Pro osobní rozvoj využiješ lekce angličtiny, osobního kouče nebo studium programů a lekce dle Tvého výběru.
Tvým největším benefitem je tvoje práce, která je za tebou vidět.

Náplň Tvé práce se bude odvíjet od Tvého talentu:

Talent Vizionář - Rád navrhuješ nejnovější koncepty udávající trend a neustále vymýšlíš nové vychytávky a zlepšení. Povedeš workshopy.
Talent Produkce - Máš technologické myšlení, baví Tě pořádek, skládání systémů a preciznost. Miluješ organizovanost a máš smysl pro detail. Budeš připravovat produkční animace, připravovat podklady a assety pro developery.
Talent Motion exploration - Baví tě vytvářet krásné věci a vidíš věci, které jiní nevidí. Miluješ explorování návrhů a nikdy nejsi spokojen s prvním návrhem. Budeš se zabývat estetikou a použitelností.

Jsme vždy otevření dát si s Tebou kávu o možnosti spolupráce.

Pokud máš zájem o tuto pozici, vyplň prosím tento formulář https://forms.gle/2rCQGSqmuTJcVyVc9