1. prosince

Hlavní účetní

Schlieger, s. r. o.
Praha – Strašnice

50 000 – 70 000 Kč/měsíc

Naše společnost SCHLIEGER, s.r.o. vyrábí a dodává zákazníkům obnovitelné a alternativní zdroje energie, jako jsou tepelná čerpadla, solární systémy na ohřev vody a fotovoltaické systémy. Ve svém oboru patříme mezi jedničky na trhu a z důvodů extra velké poptávky po našich produktech nyní hledáme nové kolegy, kteří se chtějí stát součástí firmy, která raketově roste :)

Chcete dělat něco smysluplného? Zajímáte se o udržitelnost a fandíte obnovitelným zdrojům? Vzhledem ke krizi na energetickém trhu máme víc práce než kdy dřív a proto hledáme posily do našeho Ekonomického oddělení.

Co Vás u nás čeká?

✓ Zodpovědná a samostatná činnost na svěřených úkolech.

✓ Samostatné účtování účetních operací do účetních knih.

✓ Spolupráce při zajišťování agendy některých daní (DPH, silniční daň, daň z příjmů aj.).

✓ Samostatné účtování o stavu a pohybu peněžních prostředků na bankovních účtech na
základě bankovních výpisů.

✓ Inventarizace majetku a závazků - zaúčtování inventarizačních rozdílů a ztrát

✓ Samostatné účtování o stavu a pohybu pokladní hotovosti a cenin. Shromažďování a
kontrola náležitostí účetních dokladů (např. faktury, pokladní doklady a dokladů, které
tvoří jejich povinnou přílohu, a další). Provádění oprav v účetních dokladech.

✓ Sestavení účetní závěrky

✓ Spolupráce při implementaci ABRA Flexibee

✓ Spolupráce s auditory, daňovými poradci a dalšími externími subjekty

Co od Vás očekáváme?

✓ Praxe min. 5 let v oblasti financí/účetnictví/controllingu pro min. středně velkou společnost .

✓ SŠ/VŠ ekonomického směru.

✓ Znalost účetních procesů.

✓ Výborná orientace v platné daňové a účetní legislativě.

✓ Velmi dobrá uživatelská úroveň MS Office (zejména Excel).

✓ Nadšení pro práci s čísly a orientaci na detail.

Na co se u nás můžete těšit?

✓ Neformální a přátelské prostředí rodinné české společnosti.

✓ Moderní kanceláře kousek od Metra Želivského, zastávka autobusu pár kroků od kanceláře.

✓ 5 týdnů dovolené, stravenky, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport.

✓ Pracovní jistota a stabilní zázemí úspěšné české společnosti v perspektivním oboru.

✓ Budeme Vás podporovat v rozvoji, nabízíme příležitosti ke kariérnímu růstu.

Zaujala Vás naše nabídka? Dejte nám o sobě vědět, těšíme se právě na Vás.

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce

Schlieger, s. r. o. (Zaměstnavatel)
U nákladového nádraží 3265/10, Praha – Strašnice
Plat: