21. září

Člověk v tísni, o.p.s.
Rakovník – Rakovník II

25 000 – 27 000 Kč/měsíc zahraniční mise

Člověk v tísni, o. p. s. Šafaříkova 635/24 120 00 Praha 2

Člověk v tísni, o.p.s. hledá pro středočeskou pobočku dluhového poradce/poradkyni na Rakovnicku

Jsme jedna z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Pomáháme často v zahraničí, avšak velkou část naší energie věnujeme také práci v České republice. Do našeho středočeského týmu, který zajišťuje poskytování sociálních a návazných služeb v Berouně, Kladně, Příbrami, Rakovníku, Kralupech nad Vltavou a Dobříši, hledáme dluhového poradce. Nabízíme Vám smysluplnou a zodpovědnou práci v kolektivu lidí, kteří jsou samostatní, kreativní a ochotní sdílet své zkušenosti. Pojďte spolu s námi nabídnout pomoc lidem, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci. Vaším hlavním úkolem bude pomoc a podpora lidem v situacích, kdy se z dluhů stal problém.

Typ pozice: placená
Lokalita: Rakovník a okolí
Termín nástupu: prosinec 2022
Výše úvazku: 0,5

Konkrétní náplň práce odborného dluhového poradce:

• komunikuje s klienty
  • mapuje pohledávky (zjišťuje celkovou výši dluhu, počet věřitelů, strukturu závazků)
  • sepisuje a podává návrhy na oddlužení
  • analyzuje úvěrové smlouvy a jejich podmínky
  • posuzuje a sepisuje návrhy na zastavení exekuce
  • doprovází na úřady
  • neustále si doplňuje znalosti
  • spolupracuje s ostatními členy týmu pobočky

Naše očekávání:

• vzdělání VŠ/VOŠ dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • bezúhonnost, spolehlivost
  • zájem o sociální témata
  • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, Microsoft Teams)
  • pečlivost, samostatnost, trpělivost
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, vlastní vůz (proplácení cestovních příkazů)
  • kladný vztah k očkování

Nabízíme:

• Práci ve společnosti, které není jedno, co se kolem děje a snaží se věci posouvat správným směrem.
  • Spolupráci s kolegy, kteří jsou odborníci v oblasti, kterou řeší.
  • Podporu od služebně starších kolegů, právního oddělení, metodické řízení, supervize, stáže a systém interního vzdělávání.
  • Úvazek 0,5 na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou, při spokojenosti obou stran možnost prodloužení pracovního poměru.
  • Nástupní hrubou mzdu dle zkušeností 25 000 – 27 000 Kč na plný úvazek.
  • Podporu v podobě supervize, služební telefon a notebook, 5 týdnů dovolené.

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana).

Pracovní pohovory budou probíhat po prostudování všech došlých podkladů během října/listopadu. K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti.

Bližší informace na www.clovekvtisni.cz a na tel: 722 983 229 (administrátorka pobočky Středočeský kraj).

Hodnocení naší organizace jako zaměstnavatele najdete zde: https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/3018800-clovek-v-tisni-o-p-s :)

Těšíme se na Vaše odpovědi!

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Možnost studijního volna

Člověk v tísni, o.p.s. (Nezisková organizace)
nábř. T. G. Masaryka 2486, Rakovník – Rakovník II
Plat: