20. září

Specialista/ka online prodeje stavebních materiálů

KNAUF INSULATION, spol. s.r.o.
Praha – Stodůlky

možnost občasného homeoffice

KNAUF, rodinné jméno a zároveň korporátní skupina světových rozměrů. Knauf Insulation je jednou z hlavních a nejrychleji rostoucích firem v izolačních materiálech s více než 30 letou historií. Zaměřujeme se na komplexní řešení ve snižování energetické náročnosti pro bytové a nebytové stavby. Knauf Insulation zaměstnává přes 5000 zaměstnanců ve více než 35 zemích a vyrábí ve více než 30 výrobních závodech. Přidejte se i Vy k našemu týmu a buďte s námi “ve vatě”. Spojte svoji budoucnost s prosperující firmou s bohatou historií a tradicí, s firmou působící v jednom z nejvíce expandujících odvětví na světě.

V ČR rozjíždíme novou pozici Specialisty online prodeje produktů společnosti Knauf. Tato pozice se úspěšně ujala již na Slovensku a my ji chceme rozjet i v ČR. Nový kolega či kolegyně bude mít na starost komunikaci s koncovými zákazníky, kteří budou využívat možnosti poradenství pro nákup stavebních prvků/materiálů. Nováček bude mít při rozjezdu možnost poznat práci obchodních zástupců přímo v terénu, práci marketingového odd.a rovněž bude v úzké spolupráci s kolegou ze Slovenska, který je na stejné pozici.

Co Tě čeká?

• Zaškolení od všech kolegů – především z obchodu a marketingu
  • Neutuchající podpora týmu
  • Technické poradenství, prodej a podpora
  • Rozjezd nové pozice
  • Komunikace s koncovými zákazníky, tvorba kalkulací
  • Monitoring konkurence
  • Jako pracovní nástroj: telefon, PC, moderní aplikace na podporu prodeje
  • Zázemí mezinárodní firmy

Pro koho je pozice vhodná?

• Pro ty, kdo mají chuť se učit nové věci a sámi přináší nové nápady
  • Pro ty, kteří mají například zkušenosti s prodejem ve stavebninách, nebo si sami koordinovali stavbu domu a orientují se ve stavebních materiálech
  • Mají technické vzdělání, popř.technické cítění
  • Velmi rádi komunikují po telefonu a ochotně najdou řešení
  • Jsou samostatní a je na ně spolehnutí
  • Nebojí se jít do nové pozice, která teprve vzniká
  • Mají rádi dobrou kávu a legraci

Co můžeme nabídnout my?

• Moderní kanceláře v Praze
  • Balík benefitů (stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, cafetérie, dárky a drobné radosti během roku...)
  • Sehraný tým
  • Stabilní zaměstnavatel
  • Neomezenou konzumaci kávy, ovoce a nanuků :-)

Pošlete nám svůj životopis a budeme se těšit na osobní setkání.

Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování

KNAUF INSULATION, spol. s.r.o. (Zaměstnavatel)
Bucharova 2641/14, Praha – Stodůlky
Angličtina (Středně pokročilá)