22. listopadu

Social Media Specialist (Performace)

Publicis Groupe
Praha – Libeň

home office

Publicis Groupe je nejstarší komunikační agenturou na světě. Patří mezi tzv. velkou čtyřku globálních marketingových agentur. Centrálu společnosti najdete na pařížské Champs-Élysée a jejích 84 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích celého světa. Český Publicis Groupe je pilotní a průkopnickou zemí. Francouzskou tradici a eleganci okořeňuje svým starupovým a inovativním přístupem. A jak Publicis přistupuje ke svým klientům? Staví na míru týmy kolem klientů a kombinuje know-how svých 3 businessových pilířů: médií (Publicis Média), komunikace a kreativy (Saatchi&Saatchi, Leo Burnett), dat a technologií (KINDRED.). Oddělení dat a technologií KINDRED. je v rámci Publicis Groupe unikátním celosvětovým Centrem of Excellence, což do pražské pobočky přináší ty nejzajímavější projekty a zvučné značky z celého světa.

Hledáme talentované lidi, kteří se chtějí učit a zlepšovat v oblasti performance marketingu a pomůžou nám rozvíjet spolupráci s našimi klienty. Pracujeme pro mezinárodní brandy, banky, e-shopy, velké internetové portály mezinárodních i českých značek a mnoho dalších. Naši práci umíme dobře změřit, vyhodnotit a obhájit před klientem.

Našim klientům vedeme brandové i performance kampaně na sociálních sítích a pomáháme jim naplnit jejich marketingové a businessové cíle. Mezi naše klienty patří například ČSOB skupina, Karlovarské minerální vody, Remy Cointreau (Tullamore, Metaxa, Jagermeister) a mnoho dalších.

Hledáme parťáka, kterého budou bavit PPC kampaně na sociálních sítích, baví ho číst a interpretovat data a nemusíme ho učit, jak se dělá trojčlenka. Nemusíš všechno umět, ale musíš mít chuť se učit!

Co tě čeká?

• Práce v menším týmu 6 lidí, kteří intenzivně spolupracují napříč celou firmou
  • Vlastní „buddy“, který ti pomůže v začátcích
  • Starost o kampaně našich klientů od A do Z (spolupráce na návrhu strategie -> exekuce -> optimalizace -> vyhodnocení -> doporučení)
  • Kampaně primárně na Facebooku, Instagramu, ale také Twitteru, TikToku, Snapchatu a LinkedInu
  • Každodenní spolupráce s kolegy z různých oddělení v rámci projektových týmů

Co tě naopak nečeká?

• Netvoříme obsah na sociální sítě, ani vlastní bannery (na to máme grafický tým)
  • Neděláme community management
  • Nestaneš se pouhým „klikačem“ a plničem úkolů. Očekává se od tebe, že budeš proaktivně přicházet s vlastními návrhy a challengovat sebe, ostatní v týmu, ale i klienty

Co od tebe očekáváme?

• Analytické myšlení, schopnost interpretovat data a aplikovat je do kampaní
  • Selský rozum
  • Chuť zkoušet nové věci a nebát se přijít s neotřelým návrhem/řešením

Co ti můžeme nabídnout?

• Výběr ze standardních výhod typu kafeterie či příspěvku na stravování, penzijního nebo životního pojištění v hodnotě 15 000 kč/ročně
  • Osobní rozvoj
  • Práce na plný úvazek (flexibilita je jasná věc)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day
  • Možnost Multisport karty
  • Motivační platové ohodnocení adekvátní k tvému výkonu
  • Dog-friendly office
  • Velmi neformální pracovní prostředí, sídlíme v Docku u Libeňského mostu

Tak co, jestli máš chuť nám poslat svoje CV, tak to udělej. Těšíme se na konverzi!

Sleduj nás na IG: we_are_publicis

Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Dog-friendly office

Publicis Groupe (Zaměstnavatel)
Boudníkova 2514/5, Praha – Libeň
Vzdělání není podstatné
Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)