11. listopadu

TEST AUTOMATION ENGINEER (C#) | Oblast zdravotnictví

CertiCon a.s.
Praha – Dejvice

zajímavé projekty

CertiCon a.s. je česká technologická společnost, která od roku 1996 vyvíjí inovativní IT řešení v oblasti software a hardware pro celý svět. Svým klientům poskytujeme komplexní servis zahrnující návrh, vývoj, poradenství a podporu řešení a produktů šitých na míru jejich potřebám. Unikátní přidanou hodnotou při vývoji inovací je vlastní aplikovaný výzkum a aktivní spolupráce s mnoha českými i světovými výzkumnými institucemi.

V oblasti zdravotnictví vyvíjíme webovou službu umožňující online sledování stavu pacientů, kterým byl implantován kardiostimulátor či defibrilátor. Významně tak zvyšujeme kvalitu života tisícům pacientů po celém světě s implantovanými zařízeními podporující srdeční činnost.

Náplň práce

Jako tester/ka se budete podílet na analýze fungování systému, identifikaci možných situací, které mohou nastat a návrhu, jak dané situace co nejlépe otestovat. Dále se budete podílet na vlastní exekuci testů, analýze jejích výsledků a přípravě podkladů pro vývojáře v případě chybného chování. Výsledkem Vaší práce bude sada testů pro danou oblast, která je aktuálně ve vývoji.

Co tedy budete konkrétně dělat?

• Analyzovat požadavky.
  • Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatním kolegy.
  • Určovat vhodný testovací postup.
  • Navrhovat testovací scénáře.
  • Implementovat testovací procedury a případně vyvíjet testovací framework.
  • Provádět revizi práce ostatním členů týmu.
  • Analyzovat a řešit chyby v testovacím frameworku.
  • Reportovat odhalené chyby a výsledky testovacích běhů.

Vývojové prostředí

• Aktuálně vyvíjíme v Azure DevOps a AWS.

Použité technologie

• Backend: .NET Framework 4.6 a novější, MS SQL, SpecFlow
  • Frontend: .NET Core 3.1, ASP.NET Core, EF Core, Angular
  • Ostatní používané technologie: Java (Spring framework, HBase), Docker, Kubernetes, REST API, Swagger

Požadavky

• Znalost SQL, C#, REST API
  • Znalost testovacích technik
  • Silně analytické myšlení
  • Touha zkoušet kvalitu věcí a zkoumat jejich nedokonalosti
  • Ochota učit se a věnovat se vlastnímu rozvoji
  • Týmový duch
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Výhodou: Selenium, Gerkin, Specflow

Co nabízíme?

• Flexibilní pracovní dobu s možností home office.
  • Moderní kanceláře v atraktivní lokalitě Dejvice. V okolí spousta restaurací, kam si zajít na oběd.
  • Zastávka MHD přímo před budovou.
  • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočtete zde: https://makejvit.cz/lide/

Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost studijního volna

CertiCon a.s. (Zaměstnavatel)
Evropská 2758/11, Praha – Dejvice