2. ledna

Směnový elektrikář/ka - 30.000,- Kč nástupní bonus

Mondi Štětí a.s.
Štětí

42 000 – 46 000 Kč/měsíc benefity Férový zaměstnavatel roku 2022 Férový zaměstnavatel 2022

Nejlepší zaměstnavatel v České republice? Mondi Štětí! Jsme největší výrobce papírových obalů a buničiny na českém trhu. V loňském ročníku Sodexo Zaměstnavatel roku jsme opět získali první místo v soutěži Nejlepší zaměstnavatel regionu, a navíc jsme se stali i Nejlepším zaměstnavatelem v České republice v kategorii firem do 5000 zaměstnanců! Nejvíce nás ale těší vítězství v kategorii Férový zaměstnavatel roku 2022, které je založené na nezávislých komentářích našich zaměstnanců.

Co vás čeká

  • Máte rád/a výzvy? Nevadí Vám práce ve směnném provozu? Máte zkušenosti s elektro údržbou? Chcete se dozvědět, jak funguje výroba papíru? Pokud jste odpověděl/a ano, pak je tato pozice práce pro Vás.
  • Hledáme do našeho týmu pracovníka nebo pracovnici, který/á bude mít na starosti elektro údržbu.

Pracovní náplň

  • Každodenní údržba a opravy v souladu s technickými standardy společnosti
  • Provádění neplánovaných oprav a výměn zařízení
  • Diagnostika závad
  • Provádění inspekčních pochůzek dle daného plánu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnickou směru
  • 50/1978 Sb. Vyhláška o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • Praxe s elektro údržbou v průmyslovém podniku minimálně 1 rok
  • Technické myšlení, flexibilita
  • Ochota učit se, aktivní přístup k práci
  • Schopnost práce v týmu
  • Samostatné rozhodování

Nemáte potřebnou praxi? Stejně nám napište, nabízíme pozice i pro absolventy!

Co vám můžeme nabídnout

  • 30.000,- Kč nástupní bonus bez závazků
  • 7.000,- Kč směnový příplatek
  • Až 7.200,-Kč měsíčně jako příspěvek na dopravu
  • 30.000,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • 70.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky pro zaměstnance
  • Ovoce na pracovišti zdarma

Benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat

O pozici

Kdo hledá:
Mondi Štětí a.s. (Zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
Litoměřická 272, Štětí
Plat:
42 000 – 46 000 Kč/měsíc
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek
Délka úvazku:
Na dobu neurčitou
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva
Doporučené vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Doporučené jazyky:
Čeština (Výborná)
Jdu odpovědět