26. srpna

Implementační konzultant/ka pro slovenské zákazníky

IRESOFT s.r.o.
Brno – Zábrdovice

35 000 – 50 000 Kč/měsíc

Žádné vypisování dovolenek, žádné korporátní zbytečnosti, které lidi otravují a zdržují je od práce. Žádné porady, které lidem nedávají smysl a na kterých se zbytečně nudí, žádné pomluvy a žádné intriky. Nekontrolujeme příchod a odchod, nemáme nesmyslná "kápéíčka". Zkrátka nemáme žádný korporátní "bulšit". V IRESOFTu můžeš být sám sebou a vytvářet produkt, který lidem dává smysl, který lidé opravdu používají a pomáhá jim. Můžeš u nás měnit zaběhlé způsoby, udělat chybu a mít špatný den. Nikdo se tady neschová a nikdo tu není zbytečný. Pokud hledáš selský rozum, jsi tu správně!

V týmu implementačních konzultantů v IRESOFTu zavádíme, nastavujeme, školíme a servisujeme náš software pro sociální služby CYGNUS. Jednoduše řečeno se staráme o to, aby byly naši současní i noví zákazníci se softwarem perfektně seznámeni a proškoleni a mohli tak využívat všechny jeho funkce na maximum.

Naše práce ale rozhodně není jen o nastavování programu. Je především o komunikaci, důvěře a podpoře, se kterou k našim zákazníkům přistupujeme. CYGNUS jsme vyvinuli proto, abychom zefektivnili a zjednodušili práci uživatelům pracujícím v sociálních službách. Díky nám mají tito lidé mnohem více času věnovat se svému poslání a klientům, kteří jejich péči potřebují. Pro spoustu našich zákazníků se CYGNUS stal lovebrandem.

Kdo jsou naši zákazníci?

Jsou to především domovy pro seniory a další podobné typy pobytových služeb. Na Slovensku máme v tuto chvíli zhruba tři sta zákazníků. S naším softwarem pracují jak ředitelé či ekonomové těchto zařízení, ale nejvíce jsou to právě sociální pracovnice a zdravotní sestry.

Jak vypadá práce implementačního konzultanta?

Implementace softwaru CYGNUS je jedna velká jízda (a to doslova, protože nezanedbatelnou část pracovní doby ji trávíme za volantem (konkrétně to jsou 2-3 cesty týdně).

Samotný proces implementace začíná kontaktováním klíčových pracovníků zákazníka a zjištěním jejich procesů a potřeb. Pokračujeme nastavením očekávání s konkrétním zákazníkem, domluvením termínu, instalací softwaru, převodem dat z jejich původních systémů, úvodním školením a nastavením programu tak, jak zákazník potřebuje.

To není ale všechno!

Součástí práce konzultanta jsou i každodenní konzultace se zákazníky po telefonu či emailu. Po úvodním nastavení programu a zaškolení komunikujeme se zákazníkem v rámci režimu „následné péče“. To znamená, že se zákazníkem pravidelně telefonicky komunikujeme až do doby, kdy program maximálně využívá a dovede ho používat v každodenní práci. Také se věnujeme servisům, když zákazník potřebuje něco přenastavit, znova proškolit nebo se naučit nové funkce programu. V rámci těchto servisů se snažíme k zákazníkům přistupovat proaktivně, učíme je využívat postupně v programu další funkce, aby jim práce s ním přinesla za stejnou investici co největší hodnotu.

Pracovat můžeš z brněnské kanceláře, případně i z home office a část pracovní doby také strávíš fyzicky u zákazníků. Adaptační proces máme vyladěný, na začátku samozřejmě dostaneš svého mentora, který tě bude provázet a vyjíždět s tebou i do terénu. Jak se budeš stávat samostatnější, zkušení kolegové ti budou vždy k dispozici na dálku.

Tým implementačních konzultantů

Náš tým momentálně tvoří sedm implementačních konzultantů. Práci si rozdělujeme samostatně a řešení si se zákazníky již domlouváme sami. V pondělky se pravidelně potkáváme na poradě v kanceláři, jinak pracujeme tak, jak to každému z nás nejlépe vyhovuje. Nejsme všichni z Brna, ale brněnská kancelář je naše základna.

Proč hledáme slovensky hovořícího konzultanta/konzultantku?

V České republice je naším hlavním produktem CYGNUS2. Na Slovensku máme IS Cygnus. Princip programů je stejný, jen jsou vytvořeny na jiných technologiích, a i legislativa obou zemí se mírně liší. Implementační konzultant/ka pro SK bude v tuto chvíli sice jeden či jedna, ale bude úzce spolupracovat s naším slovenským obchodníkem Peterem a stane se součástí brněnského týmu. Do budoucna je pravděpodobné, že tým SK implementačních konzultantů postupně rozšíříme.

Jak si tě představujeme?

• Měl/a bys být reprezentativní, příjemný člověk s prozákaznickým přístupem a spoustou trpělivosti.
  • Musíš být schopný/á pracovat samostatně a sám/sama si umět rozvrhnout práci.
  • Máš skvělé komunikační a prezentační schopnosti, publikem ti budou často lidé, kteří nejsou nadšeni z toho, že se musí učit nový software a tvým úkolem je zaujmout a docílit jejich perfektního proškolení.
  • Mluvíš plynule slovensky.
  • Nutný je řidičák B, protože pravidelné cestování autem tě nemine.

Co dalšího kromě mzdy ti nabídneme?

K práci dostaneš samozřejmě auto, které můžeš využívat i pro soukromé účely, stejně tak telefon a notebook, které si sám vybereš. Při delších cestách ti platíme ubytování. Dále u nás najdeš benefity jako je týden volna navíc, stravovací paušál, jazykové vzdělávání, účast na firemních akcích a nejrůznější drobnosti pro zpestření dne jako jsou třeba pravidelné dobroty v kuchyni, ovoce nebo výborná káva.

Jsme svobodná firma a máme tu velmi nadstandartní pracovní vztahy založené na důvěře, takže jestli jsi člověk, který tohle ocení a je na něj stoprocentní spoleh, ozvi se nám.

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce

IRESOFT s.r.o. (Zaměstnavatel)
Cejl 37/62, Brno – Zábrdovice