24. listopadu

Sportovní poradce - Decathlon Černý Most

DECATHLON (DECASPORT s.r.o.)
Praha – Černý Most

V Decathlonu chceme zpřístupnit sport co nejvíce lidem a právě ty nám v tom můžeš pomoci. Do našich týmů hledáme aktivní sportovce, kteří se nebojí přijímat výzvy a pomohou nám posouvat věci dopředu. Seber odvahu a připoj se k týmu Decathlon, který má touto dobou v Čechách více než 1900 spoluhráčů! Maloobchodní prodej se v příštích pěti letech promění více než tomu bylo v posledních padesáti letech. V Decathlonu Česká republika máme rádi výzvy. Nechceme tyto změny pouze sledovat, chceme je reálně tvořit spolu s sportovci, kteří mají chuť se realizovat, učit se, růst a zlepšovat věci kolem sebe. Chceme zpřístupnit sport co nejvíce lidem a i ty nám v tom můžeš pomoct. U nás najdeš skvělé možnosti pro další kariérní růst a mladý přátelský kolektiv, se kterým tě to bude bavit.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Radím zákazníkům

• Každému zákazníkovi se věnuješ tak, jak kdyby dorazil tvůj nejlepší kamarád.

Makáš na sobě

• Aktivně se zapojuješ do tréninků a školení, abys svoje skills vybrousil/a jako diamant.

Posouváš se v před

• Přijímáš nové role a mise, čímž získáváš nové zkušenosti a buduješ tak svoji kariéru.

Kreativita

• Nejseš konzerva, k novým výzvám jseš otevřený/á, když přijdeš s inovativním nápadem, nebojíš se ho realizovat.

Zajištění dostupnosti

• Plné regály produktů a cool vystavení výrobků jsou tvé guilty pleasure.

Testování výrobků

• Nechceš prodávat zajíce v pytli, proto při sportu testuješ naše výrobky. Svoje zkušenosti pak dál předáváš dalším sporťákům - našim zákazníkům.

Oslava vítězství

• Se svým týmem oslavuješ úspěchy a pravidelně sportuješ.

Práce na pokladně

• Pokladna je poslední místo, na kterém jsi se zákazníkem v kontaktu. Děláš maximum proto, aby právě odsud odcházel s úsměvem a bez zbytečného zdržování.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

Sport

• Běžnou součástí tvého života je sport a pohyb.
  • Týmového hráče!

Angličtina

• Zvládneš se domluvit se zákazníky v jiném jazyce i bez Google překladače.

Ochota

• Pro své kolegy i zákazníky jseš tu vždy, když tě potřebují.

Praktické myšlení

• Ať se jedná o jednoduché či složité rozhodnutí, používáš selský rozum.

Zodpovědnost

• Stavíš se čelem ke svým závazkům.

CO ZA TO ZÍSKÁŠ?

Sport

• Příspěvek na sport nebo zvýhodněná Multisportka.

Flexibilita

• Svoji pracovní dobu nastavuješ zodpovědně, podle svých možností.

Šetřím

• Jseš ambassadorem Decathlonu, proto máš 25% slevu na produkty našich značek.

Profit

• Splněné cíle se promítají do výplat. Měsíčně až 10 % a ročně až do výše dvou platů.

Společné oslavy

• Každý měsíc utužujeme kolektiv pravidelným sportem. Na pravidelných týmových meetincích společně oslavujeme dosažené cíle.

Testování

• U nás můžeš otestovat všechno sportovní vybavení.

Investování

• V Decathlonu se můžeš stát akcionářem firmy a tím si zhodnotit své úspory.

Relax

• Odpočinek je důležitý, proto si každý rok můžeš dopřát 25 dnů dovolené.

Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce

DECATHLON (Zaměstnavatel)
Chlumecká 765/6, Praha – Černý Most
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Na dobu určitou
Angličtina (Mírně pokročilá)