22. srpna

Technik/čka E&I údržby (f/m/x)

Mondi Štětí a.s.
Štětí

Nejlepší zaměstnavatel v České republice? Mondi Štětí! Jsme největší výrobce papírových obalů a buničiny na českém trhu. V letošním ročníku Sodexo Zaměstnavatel roku jsme opět získali první místo v soutěži Nejlepší zaměstnavatel regionu, a navíc jsme se stali i Nejlepším zaměstnavatelem v České republice v kategorii firem do 5000 zaměstnanců! Nejvíce nás ale těší vítězství v kategorii Férový zaměstnavatel roku 2022, které je založené na nezávislých komentářích našich zaměstnanců.

Co vás čeká

  • Máš rád/a výzvy? Máš zkušenosti s elektro údržbou v průmyslovém podniku? Chceš se dozvědět jak funguje výroba papíru? Pokud jsi odpověděl/a ano, pak je tato pozice práce pro Tebe.
  • Hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni, který bude mít na starosti elektro údržbu daného střediska

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnickou směru
  • Pozice vhodná i pro absolventy, rádi Tě vše naučíme
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Práce pod tlakem
  • Technické myšlení, flexibilita
  • Ochota učit se
  • Schopnost práce v týmu
  • Samostatné rozhodování
  • Aktivní přístup k práci

Pracovní náplň

  • Na denní bázi zajišťovat bezpečnou a ekonomickou realizaci údržby a oprav v souladu s technickými standardy společnosti
  • Dohlížení nad prováděním inspekčních pochůzek, kontrol, revizí
  • Příprava detailních plánů realizace prací centrální údržby a externích dodavatelů v souladu s plněním plánů výroby
  • Zajištění dostupnosti všech potřebných dílů pro realizaci plánovaných činností
  • Spolupráce s odd. nákupu, technické poptávání dílů a nakupovaných služeb
  • Koordinace a kontrola kvality údržbových činností a oprav, vedení záznamů o zjištěných skutečnostech
  • Aktivní účast na projektu rozvoje preventivní údržby apod.
  • Řízení odstávkových prací
  • Příprava revizních a kalibračních plánů a hlídání termínů expirace
  • Kontrola čerpání rozpočtu
  • Příprava podkladů pro nové investiční projekty

Co vám můžeme nabídnout

  • 30.000,- Kč hrubého jako odměnu za Váš nástup
  • 30.000,-Kč hrubého odměnu za doporučení nového kolegy
  • Až 6.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Bezva kolektiv

Benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat

O pozici

Kdo hledá:
Mondi Štětí a.s. (Zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
Litoměřická 272, Štětí
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek
Délka úvazku:
Na dobu neurčitou
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva
Doporučené vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Doporučené jazyky:
Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Jdu odpovědět