19. července

Vedoucí týmu účetních (AP Team Leader)

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Mikulov

40 000 – 70 000 Kč/měsíc inovativní technologie

Jsme GG Group, mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků převážně pro automobilový průmysl. V ČR máme ne­jvětší pobočku - výrobní závod Mikulov s 1200 za­měst­nanci. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Aktuálně se poohlížíme po novém kolegovi nebo kolegyni se zkušenostmi s účetnictvím, a to především z oblasti accounts payable (AP). Zkrátka potřebujeme do týmu zkušeného člověka, který povede tým juniornějších kolegyň a kterého nepřekvapí složitější účetní případy, práce se saldo konty, payment run, spolupráce s auditory atd. Zní tento popis jako Váš denní chleba v práci? Výborně, pak hledáme právě Vás! :-)

Vaše úkoly – co Vás u nás čeká?

• Hlavním úkolem je koordinace práce AP týmu – účetních/fakturantek starajících se o účtování přijatých a vydaných faktur. Vše musí být v systému správně zadáno a samozřejmě zaplaceno v termínu.
  • Celý tým má na starosti kromě klasického zpracování faktur také řešení případných upomínek, payment run a práci se saldo konty dodavatelů.
  • Spolupráce na měsíční uzávěrce a podpora účetního týmu při řešení složitých účetních případů.
  • Pomoc s implementací projektu na digitalizaci faktur (již u nás běží).
  • Aktivní spolupráce při finančních a daňových auditech.

Váš profil – koho hledáme?

• Aktuálně pracujete jako účetní, takže máte dobré znalosti účetních a orientujete se v platné legislativě – zkrátka znáte účetnictví velmi dobře a víte, co se v něm aktuálně děje.
  • Domluvíte se anglicky po telefonu i e-mailu – budete komunikovat s kolegy z jiných poboček GG a spolupracovat přímo z globálním účetním týmem na daňové problematice (naším firemním jazykem je angličtina).
  • Máte předchozí zkušenosti s vedením týmu a ideálně také s mentoringem juniorních kolegů/kolegyň.
  • Pracujete s excelem na uživatelské úrovni – umíte používat běžné funkce a vzorce, ideálně si poradíte i s kontingenční tabulkou a zvládnete tak "odreportovat" data za naši pobočku centrále.
  • Jste pečlivý, zodpovědný a samostatný člověk se smyslem pro detail, který umí dodržovat termíny.
  • Výhodou pro Vás bude znalost IS SAP (v tomto programu pracujeme) či komunikativní němčina (máme centrálu ve Vídni).

Nabízíme – na co se můžete těšit?

• Mzdové ohodnocení stanovené na míru dle Vašich zkušeností a znalostí – mzda je u nás vždy k diskusi a odvíjí se od toho, co všechno již máte v účetnictví za sebou. Proto máme velmi široké mzdové rozmezí.
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech (například právě běžícího projektu k digitalizaci faktur).
  • Příspěvek na dojíždění až 200 Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
  • Pět týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a po zaučení možnost občasné práce z domova (cca 2 dny v týdnu).
  • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – každoroční věrnostní bonus minimálně 7.200,- Kč, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, na sportovní a kulturní vyžití, na jazykové vzdělávání a mnohé další.
  • V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě.
  • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás? Napište nám!

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a již brzy se spolu můžeme osobně setkat a pobavit se společně o možnosti práce v GG.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Nádražní E677, Mikulov
Plat:
40 000 – 70 000 Kč/měsíc
Na dobu určitou
Angličtina (Pokročilá), Čeština (Pokročilá)