19. července

Specialista BOZP

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Mikulov

30 000 – 50 000 Kč/měsíc profesní rozvoj

Hledáte zajímavou, samostatnou a kreativní práci v oblasti systémů řízení BOZP, EMS a PO? Pak jste tu správně, protože my právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni do týmu HSE do našeho mikulovského výrobního závodu!

Jsme GG Group, mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již přes 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků převážně pro automobilový průmysl. V ČR máme ne­jvětší pobočku - výrobní závod Mikulov s 1200 za­měst­nanci. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Vaše úkoly – co Vás u nás čeká?

• Údržba a zlepšování systémů řízení v oblasti BOZP, EMS a PO.
  • Správa systémů ISO 45001, ISO 14001 a vedení dokumentace.
  • Vyšetřování úrazů, analýza příčin a přijímání nápravných opatření.
  • Provádění interních kontrol, přijímání nápravných opatření a sledování stavu plnění.
  • Kontrola dodržování platných předpisů a hodnocení souladu s vnitřními nařízeními.
  • Vyhledávání, hodnocení rizik a přijímání opatření.
  • Provádění vstupních a periodických školení z oblasti HSE.
  • Aktivní zapojení do rozmanitých projektů v oblasti HSE.
  • Pravidelný reporting klíčových ukazatelů HSE.
  • Komunikace se státními a kontrolními orgány.

Váš profil – koho hledáme?

• Praxe na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti z oblasti automotive (není podmínkou).
  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně v oblasti BOZP či příbuzných oborech, není však podmínkou).
  • Znalost požadavků norem ISO 14001, ISO 45001, právních a jiných závazných povinností z hlediska bezpečnosti práce a ochrany zdraví.
  • Platné osvědčení OZO BOZP (nebo jiná alternativa v prevenci rizik). Platné osvědčení OZO/technik PO výhodou.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem a celkově skvělé komunikační schopnosti.
  • Řidičské oprávnění sk. B.
  • Chuť se dále vzdělávat a zvyšovat svoji kvalifikaci a odbornost.

Nabízíme – na co se můžete těšit?

• Zodpovědnou a kreativní práci pro mezinárodní společnost v prestižním odvětví automotive.
  • Motivující mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí. Ostřílený profesionál s mnoha lety zkušeností má přeci jen jiné mzdové představy, než novopečený absolvent vysoké školy. Mzda je u nás vždy k diskusi.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova (hybridní home office režim).
  • Možnost podílet se na tvorbě procesů, samostatně si organizovat práci a vidět za sebou výsledky.
  • Široký program zaměstnaneckých benefitů jako je 5 týdnů dovolené, dotovaná kantýna, příspěvek na dopravu až 200 Kč denně dle lokality, MultiSportka, 5000,- Kč ročně do Cafeterie, loyalty bonus 7200,- Kč ročně a mnohé další...
  • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás?

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", pošlete nám Váš životopis a staňte se členem našeho týmu.

Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Nádražní E677, Mikulov
Plat:
30 000 – 50 000 Kč/měsíc
Na dobu určitou
Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)