24. června

humanitární a rozvojová pomoc

Člověk v tísni, o. p. s. Šafaříkova 635/24 120 00 Praha 2

Místo: Praha, Česká republika

Nástup: dle dohody, asap

Úvazek: neplacená stáž (cca 8 - 14 hodin týdně)

Délka stáže: alespoň 6 měsíců

V současné době pracuje pro Humanitární a rozvojovou sekci organizace Člověk v tísni (ČvT) ve 23 zemích téměř 1900 zaměstnanců.

Náš 14-členný HR tým působící na centrále v Praze se přímo stará o naše české a mezinárodní zaměstnance a dobrovolníky a dále podporuje rozvoj HR managementu v zemích, kde působíme.

Tvým hlavním úkolem bude poskytování podpory (nejen) HR kolegům především v oblasti administrativy, komunikace a organizace aktivit spojených s recruitmentem a nástupem zaměstnanců na zahraniční mise, i na centrálu v Praze.

Hlavní náplň stáže:

• Editace, aktualizace a vkládání inzerátů na weby, preselekce
  • Komunikace s uchazeči
  • Administrativa související s HR a s implementací HRIS
  • Aktualizace organigramu sekce a kontaktů na webových stránkách
  • Organizační podpora dalších tréninků a školení

Jak si stážist(k)u představujeme:

• Má zájem o lidi; schopnost s nimi přátelsky a citlivě komunikovat a respektovat rozdílné zázemí, ze kterého pocházejí
  • Výborně ovládá angličtinu (odehrává se v ní velká část pracovní psané i mluvené komunikace) a češtinu
  • Ideálně studuje VŠ (v oblasti HR, společenské vědy apod.)
  • Má zájem pracovat v oblasti personalistiky
  • Zajímá ho/ji práce v neziskové organizaci
  • Je organizovaný/á, flexibilní a samostatný/á
  • Má velmi dobré komunikační schopnosti a přátelské, profesionální vystupování
  • Dobře ovládá MS Office (Word, Excel)

Člověk v tísni ti nabízí:

• Práci v zajímavém, dynamickém a především přátelském týmu
  • Získání praxe v oblasti HR
  • Práce s (nejen) HR systémy (ATS, HRIS atp.)
  • Možnost přiblížit se problematice humanitární a rozvojové pomoci
  • Možnost přizpůsobit stáž rozvrhu, zkouškám apod.
  • Fair trade kávu v kanceláři
  • Stabilitu jedné z největších českých neziskových organizací
  • Různorodou a kreativní práci s mezinárodním přesahem
  • Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích
  • Možnost účastnit se zajímavých akcí, které ČvT organizuje (přednášky, webináře, Festival Jeden Svět apod.)

Jak se přihlásit:

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu přes náš přihlašovací formulář: https://apply.workable.com/people-in-need-2/j/714ED2F085/apply/

Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office

Člověk v tísni,o.p.s. (Nezisková organizace)
Šafaříkova 635/24, Praha – Vinohrady
Práce na zkrácený úvazek, Praxe a stáže
Bakalářské
Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)