7. června

HR Generalista

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Mikulov

30 000 – 40 000 Kč/měsíc profesní rozvoj

Jste HRista tělem i duší? Zajímá Vás využití sociálních sítí i jiných novinek pro nábor a aktivní hledání či oslovování kandidátů je Vaší silnou stránkou? Vnímáte HR jako to nejdůležitější oddělení každé firmy? Pokud je ve Vás zároveň i vysoká dávka samostatnosti, tak hledáme do našeho týmu v Mikulově právě Vás!

Jsme GG Group, mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již přes 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných drátů, kabelů a vodičových svazků převážně pro automobilový průmysl. V ČR máme ne­jvětší pobočku - výrobní závod Mikulov s cca 1300 za­měst­nanci. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Vaše pozice – co Vás u nás čeká?

• Zajištění kompletního procesu náboru, od inzerce přes spolupráce s personálními agenturami, aktivní vyhledávání kandidátů až po pohovory a komunikace pracovní nabídky.
  • Spolupráce na náboru zaměstnanců ze zahraničí (většinou online, ale občas Vás čeká i zahraniční služební cesta) a spoluvytváření náborové strategie GG, která zvládne reagovat na měnící se trh práce.
  • Péče o zaměstnance = denní chleba HRisty (integrace zaměstnanců, mentoringové pohovory, poradenství a řešení problémů, výstupní pohovory atd.).
  • Péče o hiring manažery a budování vztahů s ostatními týmy ve firmě = denní dezert HRisty... :-)
  • Spolupráce na HR projektech (digitalizace, implementace systémů atp.) v rámci týmu i v rámci celého koncernu.
  • Správa interních HR systémů (ATS, employee central).
  • Účast na HR veletrzích a konferencích.

Váš profil – koho hledáme?

• Člověka, který rád posouvá věci dopředu, nenechá se snadno odradit neúspěchem nebo překážkami a neustále hledá nová řešení.
  • Má příjemné vystupování a silné komunikační dovednosti v češtině i angličtině.
  • Dokáže si sám zorganizovat čas a dotahovat věci do konce, případně si říci o pomoc, pokud zrovna něco nejde.
  • předchozí zkušenost s recruitingem, ideálně se sourcingem a active searchem.

Co Vám můžeme nabídnout?

• Tým fajn kolegů, kteří Vás v tom nenechají a kteří budou věci dopředu posouvat s Vámi.
  • Možnost podílet se na tvorbě procesů, samostatně si organizovat práci a vidět za sebou výsledky.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova (hybridní home office režim).
  • Široký program zaměstnaneckých benefitů jako je 5 týdnů dovolené, dotovaná kantýna, příspěvek na dopravu až 200 Kč denně dle lokality, MultiSportka, 5000,- Kč ročně do Cafeterie, loyalty bonus 7200,- Kč ročně a mnohé další...
  • Možnost dalšího vzdělávání nejen na školení ale také na konferencích, seminářích či veletrzích.
  • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás?

Tak dejte našemu týmu o sobě vědět kliknutím na tlačítko "Odpovědět". Nebo si přímo najděte Dominiku na LinkedInu a napište jí. Však jistě víte, jak to při náboru chodí... :-)

Těšíme se na setkání a spolupráci s Vámi!

Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Nádražní E677, Mikulov
Plat:
30 000 – 40 000 Kč/měsíc
Na dobu určitou
Angličtina (Pokročilá), Čeština (Pokročilá)