30. června

Člověk v tísni, o. p. s. Šafaříkova 635/24 120 00 Praha 2

Nástup: dle dohody

Typ smlouvy: 1 rok s možností prodloužení, plný či zkrácený úvazek

Line Manager: RDD Director

Místo výkonu práce: Centrální kancelář ČvT v Praze, popřípadě možnost vzdálené práce po dohodě. Vzdálená práce vyžaduje časté návštěvy v kanceláři a preferujeme spolupráci z časových zón -1/+1 CET.

Mzda: 54 000 – 58 000 dle mzdového řádu ČvT

Humanitární a rozvojová sekce společnosti Člověk v tísni pracuje ve více než dvaceti zemích světa, kde se jako na jednu z priorit zaměřuje na pomoc lidem přizpůsobit se dopadům klimatické změny. Mimo to pomáhá obětem katastrof, včetně povodní a tornáda v Čechách a na Moravě. Kombinace těchto dvou činností nás přivedla k možnosti se začít podílet na řešení dlouhodobých problémů spojených s klimatickou změnou a managementem vody v krajině v Česku a na Slovensku, s cílem přispět k předcházení katastrof a zvýšení biodiverzity.

• Máte silné zkušenosti s leadershipem a chtěl/a byste je využít k řešení klimatické změny?
  • Dokážete motivovat sebe i ostatní?
  • Máte 5 či více let zkušeností se seniorním managementem?
  • Zajímají Vás témata jako je klimatická změna, management vody, biodiverzita a systémová změna.
  • Přemýšlíte strategicky a přistupujete k práci s jasnou vizí?
  • Je komunikace v týmu a vůči veřejnosti vaší silnou stránkou?
  • Hledáte pracovní výzvu na delší časové období?
  • A zvládnete to vše i v angličtině?

Pojďte pracovat do Člověka v tísni!

Environmentální odbornost rádi uvítáme, není však podmínkou.

Výsledky Vaší práce budou následující:

• Člověk v tísní bude mít silnou strategii, která povede k reálným změnám.
  • Ostatní organizace řešící dopady klimatické změny v nás budou mít spolupracujícího partnera.
  • Klimatický program humanitární a rozvojové sekce bude zkoordinovaný s ostatními sekcemi ČvT.
  • Naše programy budou mít neustále rozvíjené způsoby financování (zejména z prostředků EU).
  • Váš tým skvěle zrealizuje projekt EU LIFE (o rozpočtu 2,5 milionů eur) a dlouhodobý program navazující na pomoc po tornádu na Moravě
  • Humanitární a rozvojová sekce bude velmi dobře připravena na další katastrofy v ČR.

Nabízíme Vám:

• Zázemí jedné z největších neziskových organizací v regionu střední a východní Evropy
  • Velmi různorodou a kreativní práci s mezinárodním přesahem
  • Nástupní plat v závislosti na zkušenostech, cca 54 000 – 58 000 Kč
  • 25 dní placené dovolené a sick days
  • Laptop a mobilní telefon s firemním tarifem (i k osobním účelům)
  • Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích
  • Velkou podporu v zaškolení a dalším rozvoji - můžete se zapojit i do dalších odborných školení jak technických znalostí, tak soft skills
  • Jazykové kurzy a možnost dalšího interního vzdělávání
  • Multisport kartu
  • Možnost občasné práce z domova
  • Školku v přízemí kanceláří
  • Zázemí v centru Prahy (v blízkosti I.P Pavlova a Náměstí Míru)
  • Kávu od Mamacoffee na pracovišti
  • Možnost účastnit se zajímavých akcí, které ČvT organizuje (Festival Jeden svět a další kulturní akce)
  • Dog-Friendly Office

Jak se přihlásit?

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu přes tento odkaz: https://apply.workable.com/people-in-need-2/j/5DA2AA67FC/apply/.

Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office

Člověk v tísni,o.p.s. (Nezisková organizace)
Šafaříkova 635/24, Praha – Vinohrady
Plat:
54 000 – 58 000 Kč/měsíc
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Bakalářské
Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)