13. května

Nákupčí materiálu

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Mikulov

25 000 – 35 000 Kč/měsíc inovativní technologie

Máte rádi vše naplánováno a jste zvyklí mít věci pod kontrolou? Hledáte práci, při které se nebudete nudit a při které Vám den uteče rychlostí blesku? Jste nedávným absolventem a chcete získat nové pracovní zkušenosti? Láká Vás prostředí automotive společnosti v mladém týmu kolegů? Nebo dokonce chcete své ambice spojit s perspektivním oborem logistiky? Tak možná hledáme právě Vás! :-)

Jsme GG Group, mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných vodičů, kabelů a kabelových svazků především pro automobilový průmysl. V ČR máme ne­jvětší pobočku – výrobní závod Mikulov s cca 1300 zaměstnanci. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Co budou Vaše hlavní úkoly?

• Rozpoznat a řídit požadavky na nákup komponentů a materiálů – jednoduše řečeno, budete mít na starosti několik "svých" dodavatelů, od kterých budete materiál nakupovat pouze Vy, a budete zodpovědní za to, že materiál od nich bude k dispozici.
  • Vytvářet harmonogramy pro doručení materiálu a případně zařídit i speciální dopravu – pokud se nestíhá z jakéhokoliv důvodu dodat včas klasickou cestou, je třeba to zajistit zrychleně či přes jiného dopravce atd.
  • Identifikovat riziková místa a včas naplánovat vhodná opatření – zkrátka se nesmí stát, že nebudeme mít z čeho vyrábět.
  • Podpora skladového hospodářství a všeobecně logistického týmu.
  • Expedice materiálu.

Váš profil – jaké jsou naše požadavky?

• Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka – budete denně v telefonickém a e-mailovém kontaktu s dodavateli ze zahraničí.
  • Schopnost převzít zodpovědnost, pracovat samostatně a rychle reagovat na změny – požadavky výroby se mohou znenadání změnit a je jen na Vás, jak situaci vyřešíte. Také je třeba, abyste se s častými změnami uměli poprat.
  • Odolnost vůči stresovým situacím – nákupčí se mohou dostat pod tlak rychlou změnou požadavků, ale tím se nesmíte nechat "převálcovat".
  • Dobrá znalost programu MS Excel aneb umíte si poradit se spoustou systémových dat, udělat analýzu, report atd.
  • Předchozí zkušenosti na podobné pozici či alespoň v logistice jsou velkou výhodou, nikoliv však podmínkou.
  • Zkušenost s programem SAP, s celní problematikou nebo intrastatem jsou též výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout?

• Samostatnou a zodpovědnou práci ve skvělém mladém kolektivu.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení přizpůsobené Vašim zkušenostem a očekáváním. Zvládneme si zaškolit absolventa ale také umíme tuto pozici nabídnout ostřílenému profesionálovi s rozšířenými povinnostmi, aby to pro něj/ni byla dostatečná výzva...
  • Možnost rozjezdu nových projektů a zlepšování procesů celé naší logistiky.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost občasné práce z domova.
  • Příspěvek na dojíždění až 200,- Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
  • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní nebo kulturní vyžití ve výši 5.050,- Kč ročně (program Cafeterie či MultiSport karta), příspěvek na jazykové vzdělávání, bonus za doporučení nového zaměstnance a mnohé další.
  • Odměna za loajalitu – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč..
  • V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě.
  • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás?

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT" a zašlete nám Váš životopis ještě dnes. My se Vám během několika dní ozveme a již brzy poté se můžeme potkat na pohovoru.

Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Nádražní E677, Mikulov
Plat:
25 000 – 35 000 Kč/měsíc
Na dobu určitou
Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)