17. června

Technical Support Specialist with French

2N TELEKOMUNIKACE a.s.
Praha – Modřany

dynamické a inovativní prostředí

Dobrý den, Jmenuji se Petr Ovesný a aktuálně hledám další posily do našeho týmu, který se podílí na spokojenosti našich zákazníků s našimi produkty. Technická podpora se skládá celkem z 15 členů poskytujících technickou podporu na úrovni L2 našim zákazníkům, kterými jsou především business partneři v oblasti IT, telekomunikací nebo elektrotechniky. Jedná se o společnosti jak u nás, tak v zahraničí. Mimo samotnou podporu (tvoří cca polovinu pracovní náplně) je naší starostí školení partnerů a kolegů ve 2N a technická příprava výstav a nejrůznějších eventů, kdy 2N se zúčastní kolem 100 akcí ročně, a to po celém světe.

Co u nás budete dělat?

• Technickou podporu našich zákazníků ve všedních dnech od 9 do 17 hodin, kdy nás zákazníci mohou kontaktovat pomocí e-mailu, webového formuláře nebo telefonu
  • Připravovat eventy, školení a výstavy po technické stránce. Školení probíhají online, u nás v kancelářích nebo i přímo u našich partnerů. Díky školením nebo výstavám se nabízí i možnost cestování do zahraničí.
  • Obsluhovat francouzskou linku a spolupracovat s dalšími francouzskými kolegy
  • Připravovat manuály, spolupracovat nebo můžete i zcela samostatně připravovat prezentace a odborné články
  • Budete spolupracovat s dalšími týmy: Customer service, Product management, Presales, Marketing a Obchod na spokojenosti našich zákazníků a díky vašim poznatkům i vylepšováním našich produktů
  • Pro práci budete využívat systémy: Salesforce, MS Office, Wireshark a Team Viewer. Pokud máte jejich znalost je to výhodou, pokud ne, naučíme vás je

Co k tomu potřebujete?

• Jsme tým, ale velká část práce bude postavena na Vaší samostatnosti
  • Máte dokončené středoškolské vzdělání, jsme otevřeni i čerstvým absolventům
  • Vztah k technice a IT je nutný, stejně jako chuť vyřešit problém a přijít na to proč to nefunguje
  • Budou se vám hodit znalosti a praktické zkušenosti s TCP/IP, lokálních sítí a VoIP technologií (zejména SIP)
  • Jste komunikativní a komunikujete i v anglickém jazyce, přeci jen většina zákazníků je ze zahraničí
  • Budete schopni plynně komunikovat ve francouzském jazyce s našimi zákazníky
  • Uvítáme případně i další jazyky jako němčina, italština či španělština
  • Ve znalosti jazyků se můžete dále zlepšovat, v rámci jazykové výuky
  • Máte řidičský průkaz skupiny B a nečiní Vám problém odvézt třeba kus výstavy na domluvené místo

Proč se Vám u nás bude líbit

• Ocitnete se v prostředí prosperující a stabilní evropské firmy s unikátní firemní kulturou
  • Budete pracovat se špičkovými technologiemi, které se používají po celém světě
  • Pracovní úkoly budete moci řešit po svém (hodnotíme výsledek)
  • Je tu výborný tým mladých lidí a otevřená komunikace
  • Staráme se o sladění pracovního a soukromého života, máme zázemí pro sportovce (sídlíme u cyklostezky) a dětský koutek pro děti našich zaměstnanců

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie

2N TELEKOMUNIKACE a.s. (Zaměstnavatel)
Modřanská 621/72, Praha – Modřany
Angličtina (Středně pokročilá), Francouzština (Pokročilá)