3. června

Plánovač výroby - Junior

2N TELEKOMUNIKACE a.s.
Praha – Modřany

skloubení osobního a pracovního života

Dobrý den, jmenuji se Zdeňka Stloukalová a ve 2N pracuji na pozici Production Planning Manager. Aktuálně hledáme novou posilu, která se stane důležitou součástí malého týmu Plánování. Budete zodpovídat za zaplánování objednávek na výrobní linky a zpracování příslušných administrativních úkolů v našem informačním systému. Hledáme člověka, kdo se rád učí novým věcem, je komunikativní, má technické zdatnosti a nebojí se nových výzev. Tato pozice je vhodná pro i pro čerstvé absolventy.

Co u nás budete dělat

• Začnete s jednoduchou administrativou a postupně Vás všechno naučíme
  • Budete odpovídat za zaplánování objednávek dle návrhu IS na jednotlivá výrobní pracoviště
  • Budete odpovídat za dodržování požadovaných termínů – co se splnilo, případně nesplnilo a proč
  • Dále budete provádět administrativní práci v informačním systému: kontrola stavu materiálu pro zaplánovanou výrobu, hlídání termínů dodání, odpisování materiálu, ukončování objednávek a naskladňování hotových výrobků na expediční sklad
  • Aby vše do sebe zapadalo, budete spolupracovat s výrobou, industrializací, nákupem, a proto se nesmíte bát komunikace

Co k tomu potřebujete

• Angličtinu pro běžnou komunikaci
  • Schopnost otevřeně komunikovat
  • Znalost PC a MS Office, výhodou je zkušenost s prací v informačním systému (SAP, Helios)
  • Samostatnost, pečlivost a empatie
  • Technické a logické myšlení

Proč se Vám u nás bude líbit

• Ocitnete se v prostředí prosperující a stabilní firmy s unikátní firemní kulturou
  • Budete pracovat se špičkovými technologiemi, které se používají po celém světě
  • Pracovní úkoly budete moci řešit po svém (hodnotíme výsledek)
  • Je tu výborný tým mladých lidí a otevřená komunikace
  • Staráme se o sladění pracovního a soukromého života, máme zázemí pro sportovce (sídlíme u cyklostezky) a dětský koutek pro děti našich zaměstnanců

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie

2N TELEKOMUNIKACE a.s. (Zaměstnavatel)
Modřanská 621/72, Praha – Modřany
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Angličtina (Středně pokročilá)