13. května

Inspektor/ka kvality

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Mikulov

22 400 – 28 300 Kč/měsíc pravidelný příjem

Gebauer a Griller (GG Group) je mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků pro automobilový a výtahový průmysl.

V ČR máme ne­jvětší pobočku - výrobní závod Mikulov s cca 1300 za­měst­nanci, který se spe­cial­izuje výhradně na au­to­mo­tive. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Vaše pozice – co Vás u nás čeká?

• Kontrola a uvolnění prvního vyrobeného kusu ze zakázky.
  • Zadržení vadných výrobků.
  • Podpora při zjišťování příčin chyb (výroby vadných kusů) a jejich řešení.
  • Práce s výkresovou dokumentací.
  • Spolupráce s kolegy v rámci našeho výrobního závodu v Mikulově, například se směnovými vedoucími nebo s údržbou strojů.

Váš profil – koho hledáme?

• Jste technicky smýšlející člověk, který se orientuje ve výkresové dokumentaci.
  • Zvládnete na sebe vzít zodpovědnost a učinit samostatné rozhodnutí.
  • Máte dobré komunikační schopnosti.
  • Máte uživatelskou znalost MS Office, znalost SAP výhodou.
  • Zvládnete pracovat v třísměnném provozu.
  • Předchozí zkušenost z oddělení kvality či znalost technologických postupů výroby velkou výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout?

• Mzdu od 22.400,- Kč již od zaučení, po zapracování mzda až 28.300,- Kč.
  • Firemní autobusová doprava nebo příspěvek na dojíždění až 200 Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
  • Bonus 1.600,- Kč za efektivní využití fondu pracovní doby.
  • Dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu.
  • Pět týdnů dovolené pro všechny naše zaměstnance (nemáme celozávodní letní dovolenou).
  • Zajímavý balíček benefitů jako například 5000,- Kč ročně do programu Cafeterie, plně hrazenou MultiSport kartu nebo příspěvek na penzijní připojištění.
  • Odměna za loajalitu - ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč.
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- Kč až 20.000,- Kč.
  • Bezpečnos­tní obuv, pra­covní oděv s lo­gem GG a všechny nástroje potřebné k práci jsou samozře­j­mostí.
  • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás?

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a staňte se členem týmu Gebauer a Griller.

Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Nádražní E677, Mikulov
Plat:
22 400 – 28 300 Kč/měsíc
Na dobu určitou
Čeština (Pokročilá), Slovenština (Pokročilá)