3. srpna

Administrativní pracovnice 30.000 - 40.000

Alpha Supplies s.r.o.
České Budějovice – České Budějovice 6

30 000 – 37 000 Kč/měsíc rodinná atmosféra

Hledáme posilu našeho Backoffice týmu - plný úvazek.

Jsme mladá, rostoucí firma zabývající se prodejem tiskových a kancelářských produktů, na trhu působíme již 8. rokem. Vládne u nás přátelská atmosféra a pořád se něco děje. Hodně se u nás mluví i německy, protože jsem součástí rakouského holdingu. Máme rozsáhlou moderní kancelář v centru Českých Budějovic, kde zajišťujeme jak samotné sjednávání zakázek, tak administrativu i expedici zboží. Často také někam společně jdeme nebo jedeme.

V Čechách máme tisíce klientů, pouze z řad podnikajících subjektů.

Jelikož je u nás důležitá zastupitelnost, hledáme zodpovědnou ambiciózní osobnost, která zastane více činností od zadávání objednávek do systému, jejich ověřování a zakládání, účtování, klientský servis, řešení reklamací, podpory prodejního týmu, HR agendu a další administrativní činnosti. Podmínkou je alespoň komunikativní znalost němčiny případně angličtiny, ale němčinu upřednostňujeme.

Nabízíme fixní nástupní plat plus variabilní odměny, standardní pracovní doba je u nás od pondělí do čtvrtka od 7:30 do 16:30, v pátek pouze od 7:30 do 13:30. Nabízíme i jazykové kurzy či naturální výhody. Možnost rychlého kariérního růstu. Nástup po dohodě.

Pokud máš zájem se dozvědět více a splňuješ naše požadavky na zodpovědného a přátelského pracovníka/pracovnici, pošli svůj životopis, nejlépe s fotografií a krátkým motivačním dopisem přes tlačítko "odpovědět".

Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce

Alpha Supplies s.r.o. (Zaměstnavatel)
Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice – České Budějovice 6
Plat:
30 000 – 37 000 Kč/měsíc
Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)