25. dubna

Výrobní controller

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Mikulov

45 000 – 60 000 Kč/měsíc profesní rozvoj

Jsme GG Group (dříve Gebauer a Griller), mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků převážně pro automobilový průmysl. V ČR máme ne­jvětší pobočku – výrobní závod Mikulov s cca 1300 za­měst­nanci. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na oddělení financí, konkrétně na controlling. Pokud rádi pracujete s daty, jste analyticky zaměřený člověk, avšak vidíte za čísly i jednotlivé procesy či zaměstnance, tak možná hledáme právě Vás.

Vaše úkoly – co Vás u nás čeká?

• Hlavní náplní je kalkulace cen našich výrobků.
  • Čeká Vás také pravidelný reporting českému managementu a také nejvyššímu vedení GG Group ve Vídni.
  • Budete se podílet na tvorbě plánů a forecastů (náklady, tržby, odpisy atd.).
  • K práci na controllingu také patří vyhodnocování odchylek od plánů a poskytnutí komentáře/vysvětlení managementu, vyhodnocování produktivity výroby a další ad hoc reporty dle potřeby.
  • V neposlední řadě budete mít možnost podílet se na zlepšování našich procesů a systémů. Jakékoliv návrhy na zlepšení jsou vždy vítány.

Váš profil – koho hledáme?

• Máte již zkušenosti z finančním controllingem a také s tvorbou kalkulací produktů.
  • Domluvíte se bez problému anglicky po telefonu i e-mailu.
  • Máte dobré komunikační dovednosti a dovedete vysvětlit odborné věci i nezasvěcenému člověku.
  • Jste zodpovědný a samostatný člověk se smyslem pro detail, máte analytické myšlení.
  • Pracujete s excelem na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky, pokročilé funkce). Znalost visual basic nebo maker velkou výhodou.
  • Znalost programu IS SAP či komunikativní němčina výhodou.

Nabízíme – na co se můžete těšit?

• Motivující mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí. Mzda je u nás vždy k diskuzi.
  • Příspěvek na dojíždění až 200 Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
  • Pět týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova.
  • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – příspěvek na penzijní připojištění či na sportovní a kulturní vyžití ve výši 5.050,- Kč ročně, příspěvek na jazykové vzdělávání, dotované závodní stravování, bonus za doporučení nového zaměstnance a mnohé další.
  • Odměna za loajalitu – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč.
  • V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě.
  • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás? Napište nám!

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a již brzy se můžeme potkat na pohovoru.

Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Nádražní E677, Mikulov
Plat:
45 000 – 60 000 Kč/měsíc
Na dobu určitou
Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)