22. července

Java Developer - Cloud, Mikroservisy

CGI IT Czech Republic s.r.o.
Praha – Stodůlky

lidé oceňují zajímavou práci a projekty

Pojď s námi pracovat na vývoji našeho produktu, který je založený na mikroservisech. Neutopíme Tě tady ve starých technologiích, budeš pracovat s novými a to hlavně s Docker, Kubernetes, Kafka, Java 8+, Spring Boot, Esper, ELK Stack, Cassandra,….

Nejvíce budeš spolupracovat s:

• Terezou (https://www.linkedin.com/in/tereza-leissova-9a08b258/) – naší projekťačkou, která má v týmu všechno pod palcem.
  • Alešem (https://www.linkedin.com/in/aleš-babický-59b61270 ), který je zodpovědný za vedení celého týmu.

Co Tě na pozici čeká:

• Naši vývojáři píšou kód v IntelliJ Idee, verzují jej v GitLabu, kde také probíhá vytváření merge requestů a code review.
  • Vytvořené a upravené komponenty nasazují do Kubernetes clusteru pomocí GitLab pipelines, které také průběžně kontrolují kvalitu spouštěním unit testů a integračních testů. Kvalitu vytvářené architektury kontrolují senioři formou CodeReview, které vyustí v uzavření Merge Requestu a commitnutí do trunku.
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi jako je Spring Boot, Apache Kafka, ElasticSearch, Redis, EsperTech Esper, Prometheus, Grafana, Zipkin.

Co požadujeme od Tebe:

• Zkušenosti ve vývoji v Javě
  • Angličtinu na komunikativní úrovni a taky češtinu nebo slovenštinu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Analytické myšlení

Benefitů tady máme víc než dost!

• Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
  • Individuální budget na vzdělávání
  • Sdílení znalostí se spoustou kolegů
  • Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
  • Firemní akciový program (Share Purchase Plan) – možnost nákupu zaměstnaneckých akcií
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick-days
  • 30 dní plně hrazené krátkodobé nemoci
  • Stravenky v hodnotě 120 CZK za odpracovaný den (stravenkovou kartu máme od společnosti SODEXO)
  • 10 800 CZK ročně v rámci Benefit Plus programu
  • Bonus za doporučení nových kolegů 30 000 CZK
  • Bezúroční půjčka pro zaměstnance
  • Multisport karta
  • Očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
  • Participace na různých sportovních událostech jako Král Šumavy, Pražský Maraton,…
  • Member Assistance Program – možnost využití služeb odborníků při zdravotních, pracovních nebo jiných životných potížích
  • A mnoho dalších!

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost delšího neplaceného volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst

CGI CS&EE (Zaměstnavatel)
Laurinova 2800/4, Praha – Stodůlky
Na dobu neurčitou
Vyšší odborné
Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)