14. ledna

Osobní bankéř pro stávající klienty - Lanškroun, Svitavy

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Lanškroun

40 000 – 60 000 Kč/měsíc

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni. Koukněte na hodnocení naší společnosti na Atmoskop.cz.

Máte zkušenosti ze světa financí nebo vás tato oblast zkrátka zajímá a toužíte po příležitosti ukázat, co ve vás je? Pak máme aktuálně volnou židli třeba právě pro vás. :)

Pomáháme klientům k vysněnému bydlení, ale zároveň jsme fajn tým profesionálů, kteří mají smysl pro humor i zodpovědnost. Rosteme, a proto k sobě hledáme kolegu nebo kolegyni, kterou přijmeme mezi sebe, naučíme vše potřebné a budeme se potkávat v moderní kanceláři v Lanškrouně, Ústí nad Orlicí nebo ve Svitavách.

Co vás u nás čeká?

• Setkávání, plánovaní, telefonování, komunikace – téměř většina všech činností se soustředí na naše stávající klienty a zjišťování jejich přání i potřeb – nejen v oblasti bydlení.
  • Součástí našeho vzdělávání je získání potřebných certifikací, na což vám dáme dostatečný prostor i podporu manažera.
  • Pravidelně se setkáváme na poradách, školeních i v online světě a ti nejlepší z nás také na zahraničních akcích!

Na co se můžete těšit v Modré?

• Na dynamickou společnost, která si váží svých klientů, a proto se poradcům dostává kvalitního vzdělávání.
  • Jsme tým, proto nám záleží na osobních vazbách a přátelské atmosféře. S kolegy si vycházíme vstříc a vzájemně si pomáháme.
  • Dbáme na skloubení osobního a pracovního života, protože svůj čas v práci si řídíme sami.
  • Možnost pracovat z kanceláře, případně z domova či kavárny, je u nás standard
  • Společné akce jako konference, teambuildingy nebo vzdělávací semináře (pokud situace dovolí).
  • Motivační akce, kde si kromě finanční odměny můžeme odnést třeba poukaz na pobyty, vstupenky, auto s plnou nádrží na měsíc atd.
  • Jsme odborníci, od kterých se toho můžete hodně naučit, a zároveň se toho rádi hodně naučíme i my od vás.

Rádi se s vámi setkáme osobně, pokud:

• vlastníte maturitní vysvědčení = naprosté „must have“;
  • rádi mluvíte s lidmi a dělá vám radost plnit jim jejich přání a potřeby;
  • máte obchodního ducha a chcete váš potenciál rozvíjet a zvýšit si své příjmy.

Co by vás ještě mohlo zajímat?

Kariérní postup u nás není jen odrážka v inzerátu. Z bankéře se můžete vypracovat i na obchodního ředitele. 86 % našich manažerských pozic je obsazeno interními lidmi, kteří do nich vyrostli.

Pokud tohle všechno oceníte, čekáme v Modré právě na vás. Nabízíme možnost potkat se osobně nebo on-line, poznat se a nezávazně probrat, co vás zajímá.

Chcete se o nás dozvědět více? Podívejte se na LinkedIn profil Modrá pyramida, www.jsmemodra.cz, #jsmemodra na Instagram.

Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. (Zaměstnavatel)
Lanškroun
Plat:
40 000 – 60 000 Kč
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo)
Čeština (Výborná)