13. ledna

Specialista interní komunikace

KOFOLA
Ostrava – Poruba, Praha

Kofolí rodina hledá parťáka do PR týmu, který nám dá vědět o všem důležitém a zajímavém, co se v našem pestrém světě vod, nápojů a bylinek děje či chystá. Připraví pro nás s kolegy zajímavé akce a pomůže s tvorbou prostředí i atmosféry ve firmě. Připoj se k nám a staň se členem Kofolí rodiny!

Co u nás budeš dělat?

• Tvořit interní komunikaci pro Česko a Slovensko, a to prostřednictví různorodé škály komunikačních kanálů (intranet, interní časopis, LCD obrazovky atd.)
  • Organizovat a zajišťovat interní eventy: setkávání managementu se zaměstnanci, neformální setkávání v rámci závodů i mimo ně
  • Připravovat a realizovat CSR projekty se zapojením zaměstnanců
  • Spolupodílet se na tvorbě brandingu budov, zasedaček a interních prostor: navrhovat design ve spolupráci s brand týmy
  • Zodpovídat za organizaci ochutnávek výrobků
  • Organizovat soutěže pro zaměstnance
  • Spolupracovat s týmem externí komunikace, HR a marketingem

Jak si Tě představujeme?

• Máš originální pohled na věc, nebojíš se přicházet s novými a neotřelými nápady a rád hledáš vlastní řešení
  • V oblasti PR jsi doma, víš co dělat a baví Tě to (zkušeností s významnou lokální nebo zahraniční značkou se Ti budou hodit)
  • Výborné komunikační a stylistické dovednosti jsou Ti vlastní, máš cit pro neotřelý copywriting
  • Nadšení a proaktivní přístup máš ve své DNA a umíš je přenést i na spolupracovníky v týmu
  • Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni. Rutinně pracuješ s kancelářskými programy Word, Excel, PowerPoint a vlastníš ŘP skupiny B
  • Aktivně se zajímáš o zdravý životní styl a o témata udržitelnosti

Co pro Tebe máme my?

• Zvýhodněné mobilní tarify pro Tebe i pro Tvou rodinu
  • Dobroty z Kofoly i pro Tvé blízké
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravu
  • Společné firemní akce a týmové aktivity
  • Soutěže o zajímavé ceny
  • Pracovní židli můžeš mít v Ostravě nebo Praze
  • A samozřejmě notebook a mobilní telefon

V případě Tvého zájmu nám, prosím, zašli profesní životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím našeho formuláře.

Kofola a.s. (Zaměstnavatel)
Nad Porubkou 2278/31a, Ostrava – Poruba , Praha