13. ledna

Konzultant pro logistiku a automotive

Logio s.r.o.
Praha – Dejvice

Logio je ryze česká poradenská společnost, která nabízí svá chytrá řešení v oblasti logistiky a supply chain managementu. Naším cílem je vrátit firmám skutečnou hodnotu jejich řízení a odstranit zbytečný stres a plýtvání. K našim zákazníkům patří přední světové i české značky, jako je Škoda Auto, Nestlé, Plzeňský Prazdroj nebo Madeta.

Taky ti přijde, že logistika a její správné plánování je to, co hýbe dnešním světem? Všímáš si, jak se obor logistiky a automotive mění? My ano a jsme u toho, kdy řada firem začíná automatizovat a digitalizovat své procesy. Chceš se k nám přidat?

Tak dej vědět, protože rok 2022 našim projektům přeje a proto do našeho týmu hledáme nové konzultanty!

Co tě čeká?

Připrav se na práci na různorodých projektech v automobilovém průmyslu (oblast výroby, logistiky, údržby, IT). Budeš se podílet např. na návrhu a implementaci automatické technologie skladu nebo přípravě náběhu a optimalizaci zahraničních projektů. Čeká tě analýza vstupních dat, definice potřeb zákazníka a následně návrh out-of-box řešení. Na denní bázi budeš komunikovat a potkávat se se zákazníkem a budeš zodpovědný za projektové řízení a koordinaci.

Možná ti popis práce přijde moc obecný a rád/a bys znal konkrétní projekt, na kterém budeš pracovat. To bohužel v tuto chvíli nejsme schopni přesně říct, záleží na tvých zkušenostech, preferencích a samozřejmě na aktuálních požadavcích našich zákazníků. Co víme 100%? Rozhodně tě nečeká stereotyp. Každý projekt je unikátní, a proto musíš přijít s invencí a zvolit takové metody, které povedou k optimálnímu dosažení cílů projektu.

Naši konzultanti řeší například:

• novou distribuční strategii pro Plzeňský Prazdroj, připravují model současného stavu a různé varianty jeho změny
  • pokročilou datovou anlýzu a business intelligence řešení pro firmu SKF
  • životní cyklus náhradních dílů a zavedení automatického procesu jejich nákupu ve firmě Unipetrol
  • návrh a implementaci automatického skladu pro Škoda Auto

Co by ti nemělo chybět?

• VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • analytické a logické myšlení; schopnost práce s daty
  • pokročilá znalost MS Office (především Excel)
  • pokročilá znalost angličtiny (min. úroveň B2)
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti; příjemné a profesionální vystupování
  • proaktivní přístup k práci a ochota se učit novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita a ochota cestovat (pravidelné dojíždění mimo Prahu)
  • znalost němčiny a/nebo ruštiny výhodou, ne podmínkou

Co ti dá Logio na oplátku?

Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.
Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.
Smysluplnou práci pro zákazníky z nejrůznějších odvětví – naše projekty mění supply chain zákazníkům, kteří jsou špičkou ve svém oboru (např. Škoda Auto, ČEZ, Plzeňský Prazdroj). Tvoje práce bude různorodá, stereotyp neznáme.
Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny.
Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

• 5 týdnů dovolené
  • zdravé svačinky
  • multisportka
  • teambuildingy a společné akce
  • pet friendly office
  • notebook, telefon a firemní tarif
  • sick days
  • služební auto