12. září

Junior konzultant/ka pro dotace (zkrácený nebo plný úvazek)

Ayming Česká republika s.r.o.
Praha – Nusle

Ayming je mezinárodní poradenská společnost, která na světovém trhu působí již více než 30 let. Služeb Ayming využívá více než 20 000 firem napříč Evropou, Asií i Amerikou. V České republice je Ayming již 13 let lídr na trhu poradenství v oblasti financování inovací, zejména v oblasti odpočtu na podporu výzkumu a vývoje a dotací z evropských strukturálních fondů. Ayming dlouhodobě spolupracuje s největšími českými i zahraničními firmami, veřejnou správou i akademickou obcí.

Chcete pomáhat firmám získat zdroje na zajímavé, zejména inovační, projekty? Hledáte zázemí silné mezinárodní společnosti s širokými možnostmi dalšího rozvoje nejen v dotacích?

Tak čtěte dál!

Co bude náplní Vaší práce?

• Podpora senior konzultantů společnosti
  • Podpora při zpracovávání podkladů pro dotační žádosti
  • Podpora při administraci dotačních projektů
  • Podpora s přípravou zadávací dokumentace k výběrovým řízením a s přípravou žádostí o platbu
  • Komunikace s metodiky na straně poskytovatele dotace a s klienty

Jak si Vás představujeme?

• Jste absolventem/absolventkou případně studentem/studentkou vyššího ročníku vysoké školy (ekonomická specializace výhodou)
  • Jste pečlivý/á a zodpovědný/á
  • Máte vynikající psaný projev
  • Máte pokročilou znalost Microsoft Office, zejména s Excel
  • Jste týmový hráč
  • Pracujete samostatně a jste proaktivní

Proč se Vám u nás bude líbit?

• Budete dělat práci, která má smysl – pomůžete firmám získat prostředky na inovace a vývoj
  • Stanete se součástí firmy se silným mezinárodním zázemím, mezi jejíž klienty patří největší české i zahraniční firmy
  • Budete mít možnost dalšího profesního růstu
  • Budete součástí mladého a přátelského kolektivu
  • Připravíme pro Vás školení na míru, dle Vašich potřeb a pro Váš odborný rozvoj
  • K dispozici budete mít notebook i pro soukromé účely
  • Naši zaměstnanci mají 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 2 dny v týdnu home office a flexibilní pracovní dobu
  • Kanceláře máme v Praze na Pankráci u metra C, v moderní kancelářské budově

Jestli Vás tato pozice zajímá, zašlete nám Váš životopis v českém jazyce.

Jak jsou lidé v Ayming spokojení? Podívejte se, čeho si nejvíce váží, co by změnili a jak hodnotí své kolegy a nadřízené na www.atmoskop.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, rozhodli jsme se dát přednost jiným kandidátům.

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce

Ayming Česká republika s.r.o. (Zaměstnavatel)
Na Pankráci 1062/58, Praha – Nusle
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek, Praxe a stáže, Trainee programy
Na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo), Dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)