13. ledna

Junior data engineer

Logio s.r.o.
Praha – Dejvice

Logio je ryze česká poradenská společnost, která nabízí svá chytrá řešení v oblasti logistiky a supply chain managementu. Naším cílem je vrátit firmám skutečnou hodnotu jejich řízení a odstranit zbytečný stres a plýtvání. K našim zákazníkům patří přední světové i české značky, jako je Škoda Auto, Nestlé, Plzeňský Prazdroj nebo Madeta.

Baví tě práce s velkými daty a máš s nimi už nějakou tu praxi? Víš, jaký je rozdíl mezi LEFT JOIN a RIGHT JOIN? Pak jsi pro nás ten pravý!

V Logio vyvíjíme platformu pro řízení celého dodavatelského řetězce, říkáme tomu Supply Chain Love. Představ si 100 zákazníků, 100 produktů, 100 prodejen, to je dohromady 1 milion kombinací. Náš největší zákazník má 23 000 produktů, 440 prodejen a 450 000 zákazníků měsíčně, což je 4,5 x 1012 kombinací.

Troufneš si na naše data?

A co konkrétně tě u nás čeká?

U nás Big data nejsou jen buzzword, u nás s nimi budeš opravdu pracovat. Náš software denně přenese až 100 GB dat a díky aplikovaným matematickým metodám předpovídá poptávku a řídí zásoby našim zákazníkům v retailu, farmacii nebo potravinářském průmyslu.

Jak bude tvoje práce vypadat? Vše to začne tím, že získáš data od našeho zákazníka a na základě požadavků je zkontroluješ a zhodnotíš jejich kvalitu. Dalším krokem je jejich datová transformace za účelem implementace informačního systému (v podstatě ETL). Posledním krokem bude implementace našeho softwaru s pomocí konzultanta, projekťáka a seniorního programátora.

Pracovat budeš primárně s databází, výhodou by pro tebe byla znalost jazyka PHP, abys nám pomohl s tvorbou datových můstků a případně i PowerBI pro přípravu prezentací výsledků našim zákazníkům.

Máš pocit, že nemáš dostatek zkušeností nebo si právě dokončil školu? Nevadí, vše tě doučíme :)

Co ti nesmí chybět?

 • znalost libovolného ETL nástroje (nejlépe Pentaho)
 • znalost PowerBI a SQL (nejlépe MariaDB)
 • chuť učit se nové věci, junioři u nás dostávají velkou podporu
 • ochota spolupracovat se zákazníky nad kvalitou dat a jejich interpretací
 • samostatnost a iniciativa při řešení úkolů


Co ti dá Logio na oplátku?
Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.
Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.
Smysluplnou práci s moderními technologiemi – náš software mění business zákazníkům napříč odvětvími, tvoje práce bude mít prostě smysl (není to jen klikátko :) ). V týmu máme i konzultanty, kteří zařídí, že tvoje řešení je ihned vidět v praxi.
Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny.
Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

 • 5 týdnů dovolené
 • zdravé svačinky
 • multisportka
 • teambuildingy a společné akce
 • pet friendly office
 • notebook, telefon a firemní tarif
 • sick days
 • chill-out zóna


Kde budeš pracovat? Praha nebo Brno

O pozici

Kdo hledá:
Logio s.r.o. (Zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
Evropská 2588/33a, Praha – Dejvice
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva
Doporučené vzdělání:
Vzdělání není podstatné
Doporučené jazyky:
Angličtina (Mírně pokročilá)
Jdu odpovědět