13. ledna

Business konzultant

Logio s.r.o.
Praha – Dejvice

Logio je ryze česká poradenská společnost, která nabízí svá chytrá řešení v oblasti logistiky a supply chain managementu. Naším cílem je vrátit firmám skutečnou hodnotu jejich řízení a odstranit zbytečný stres a plýtvání. K našim zákazníkům patří přední světové i české značky, jako je Škoda Auto, Nestlé, Plzeňský Prazdroj nebo Madeta.

Zajímá tě propojení businessu a IT prostředí? Nevadí ti cestovat za klienty po celé republice a sbírat, analyzovat a řídit jejich požadavky? Rád hledáš v datech souvislosti a komunikace s obchodními partnery ti není cizí? Náš software patří k těm nejsložitějším na světě a ty mu budeš muset porozumět a jeho funkcionality komunikovat k zákazníkovi.

A co konkrétně tě u nás čeká?

Naši klienti potřebují pomoc při rozhodování v oblastech predikce prodeje, nákupu a řízení zásob na základě analýzy dat v našem softwaru. Ty budeš mít na starost komunikaci s nimi, budeš sbírat jejich požadavky a následně je předávat vývojovému oddělení. U projektu budeš figurovat už v obchodní fázi, od nabídky, přes datovou analýzu až po návrh řešení a úspěšnou implementaci.

Mimo to tě čeká práce s naším softwarem Planning Wizard pro řízení zásob. Budeš se podílet na jeho kontinuálním zlepšování a staneš se součástí týmu specialistů a vývojářů.

Nebudeme ti nic nalhávat, být konzultantem není jen tak a tlak na vysoké pracovní nasazení je velký. Troufneš si to zkusit?

Co by ti nemělo chybět?

• výborné logické a analytické myšlení
  • vysokoškolské vzdělání, ideálně se zaměřením na IT, logistiku nebo ekonomiku
  • samostatnost a systémovost
  • letmá znalost logistiky
  • orientace v prostředí maloobchodu, e-commerce nebo výroby
  • znalost informačních technologií a orientace v běžných informačních systémech
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné a profesionální vystupování
  • schopnost domluvit se plynule byznys angličtinou a kvalitní písemný anglický projev

Co ti dá Logio na oplátku?

• Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.
  • Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.
  • Smysluplnou práci pro zákazníky z nejrůznějších odvětví – naše projekty mění suppy chain zákazníkům, kteří jsou špičkou ve svém oboru (např. Škoda Auto, ČEZ, Plzeňský Prazdroj). Tvoje práce bude různorodá, stereotyp neznáme.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny.
  • Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravé svačinky
  • multisportka
  • teambuildingy a společné akce
  • pet friendly office
  • notebook, telefon a firemní tarif
  • sick days
  • chill-out zóna

Kde budeš pracovat? V Praze nebo v Brně.

Logio s.r.o. (Zaměstnavatel)
Evropská 2588/33a, Praha – Dejvice