13. ledna

RECRUITER & HR SPECIALIST

Logio s.r.o.
Brno – Ponava

Logio je ryze česká poradenská společnost, která nabízí svá chytrá řešení v oblasti logistiky a supply chain managementu. Naším cílem je vrátit firmám skutečnou hodnotu jejich řízení a odstranit zbytečný stres a plýtvání. K našim zákazníkům patří přední světové i české značky, jako je Škoda Auto, Nestlé, Plzeňský Prazdroj nebo Madeta.

aneb jsme dvě a hledáme třetí :)

Nejdřív něco málo k týmu a k Logio. Logio má dvě části - consultingovou a softwarovou a přes 150 zaměstnanců ve třech pobočkách (Praha s nejvíce zaměstnanci, Brno s cca 30 a v Hradci je do 10 zaměstnanců). O nábor a agendu spojenou s ní se stará Tereza o stávající zaměstnance se stará Dia. Logio roste poměrně dost rychle (všímáš si, že dodavatelské řetězce se objevují snad v každém druhém článku?) a i když si navzájem dost pomáháme, začíná toho být víc, než v tomto týmu dokážeme zvládnout.

Logio je svobodná firma, máme otevřenou komunikaci a důležitá je pro nás zpětná vazba. Se svobodou, kterou ve své práci máme, se pojí vysoká míra osobní odpovědnosti. I když máme HR procesy dobře nastavené, neustále se je snažíme zlepšovat a zefektivňovat a pečovat o naše Logiáky, jak nejlépe umíme. A i přes to, že je nás přes 150, stále si udržujeme rodinnou atmosféru.

Co je pro nás v náboru důležité? Efektivita, rychlost, upřímná a otevřená komunikace a zpětná vazba, úzká spolupráce s manažery oddělení a přátelská atmosféra.

A teď něco k tobě:

Máš zkušenosti s náborem zaměstnanců (ideálně IT pozic) a umíš je originálně oslovit (třeba i proto, že máš na LinkedInu 500+)?

Když za tebou přiběhne šéf oddělení, že od pondělí potřebuje nového člověka do Ostravy, nevyděsíš se a dokážeš mu s klidem nabídnout několik kandidátů?

Víš, jak pracovat se žhavými kandidáty ale i jak pečovat o stávající zaměstnance?

A si s námi na stejné vlně s tím, že pro druhou rodinu se dělají zázraky?

Ty jo, tak hledáme právě tebe!

Co tě v Logio čeká?

• aktivní oslovování kandidátů na volné pozice, to už je jasné z podtitulku :) a hledání cest, kde získat ty správné Logiáky
  • odpovědnost za celý náborový proces - sourcing, komunikace s kandidáty koordinace a vedení pohovorů, jejich vyhodnocení a úzká spolupráce s vedoucími týmů
  • práce s ATS (máme Recruitis) a s databází talentů
  • reprezentace Logia - na vysokých školách, kariérních veletrzích, meetupech nebo Hackathonech
  • administrativa - spojená s nástupy a odchody zaměstnanců, školeními ad.
  • odpovědnost za celou agendu týkající se našich benefitů
  • komunikace na všechny strany
  • podílení se na dalších HR projektech, které si společně vydefinujeme - může to být např. zlepšování našeho onboardingu, vzdělávání, organizace společných akcí apod.

Náborový proces zabere cca 60 % tvojí agendy. Otevřené máme tyto pozice:

Konzultant a business analytik (consulting)- tyto pozice jsou náš evergreen. Vzhledem k růstu Logia to nevypadá, že tuto pozici někdy uzavřeme. Úzce budeš spolupracovat s Martinem Paloncym a Přemkem Zemanem.

Programátor, datový analytik a business konzultant (SW) - další pozice, na které hledáme nové kolegy v podstatě neustále (PHP a SQL uslyšíš u nás docela často). Nábor budeš řešit s Jirkou Riedlem a Ondrou Klementem.

Trainees neboli vysokoškolští studenti, kteří jsou v Logiu jako junior konzultanti a podílí se na projektech. Tým trainees se rozšiřuje neustále (aktuálně máme kolem 20 studentů) a hledáme jak do RnD, kde budeš spolupracovat s Martinem Plajnerem, tak do SW, kde budeš spolupracovat s Tomem Holoubkem.

Co musíš umět?

• pracovat s LinkedInem
  • vést samostatně pohovory (i v angličtině) a umět posoudit kandidáta (znáš metodu STAR?:))
  • pečovat
  • sledovat HR trendy
  • mít zájem o IT svět a obor supply chain managementu

Chceme právě tebe, protože mezi tvoje silné stránky patří:

• zodpovědnost a proaktivita
  • komunikace a organizovanost
  • pečlivost a smysl pro detail
  • houževnatost a dotahování věcí do konce

P.S. ne, na pohovoru se na tohle neptáme :)

Na oplátku od Logia:

Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.

Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.

Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

A také:

• 5 týdnů dovolené
  • zdravé svačinky
  • multisportka
  • teambuildingy a společné akce
  • pet friendly office
  • notebook, telefon a firemní tarif
  • sick days

Logio s.r.o. (Zaměstnavatel)