13. ledna

Recepční

Logio s.r.o.
Praha – Dejvice

Logio je ryze česká poradenská společnost, která nabízí svá chytrá řešení v oblasti logistiky a supply chain managementu. Naším cílem je vrátit firmám skutečnou hodnotu jejich řízení a odstranit zbytečný stres a plýtvání. K našim zákazníkům patří přední světové i české značky, jako je Škoda Auto, Nestlé, Plzeňský Prazdroj nebo Madeta.

Baví tě práce s lidmi, nevadí ti občasná administrativa a hledáš zajímavou práci plnou nových výzev? Rád/a se naučíš něco nového? Do našeho backoffice týmu hledáme novou posilu!

Od tebe čekáme, že se postaráš o chod naší pobočky v Praze a pomůžeš nám tam vytvořit pro naše kolegy příjemné prostředí, kam každý den budou rádi chodit.

A co konkrétně tě čeká?

Budeš se starat o běžný chod a provoz naší hlavní pobočky v Praze. Mezi tvou každodenní práci a pravidelné úkoly bude patřit příprava svačinek a zdravého občerstvení pro kolegy a návštěvy. Chystání zasedaček, zpracování, evidence přijaté a odeslané pošty, objednávání kancelářských potřeb a dalšího drobného i většího vybavení. V kanceláři máme také plno květin a péče o ně bude na tobě. Mimo to tě čeká i lehká administrativa jako evidence a správa vstupních karet a další. Samozřejmě uvítáme i tvé originální nápady, co dalšího bychom mohli zlepšit nebo změnit. Snažíme se být kreativní a vymýšlet nové vychytávky, jak pro lepší chod kanceláře, tak při organizování firemních akcí. Díky tobě bude naše pobočka fungovat hladce a kolegové se budou cítit dobře.

Jak poznáš, že hledáme právě tebe?

Jsi komunikativní a veselý člověk, pro kterého administrativa není žádné překvápko :)

Co od tebe požadujeme?

• pravidelné docházení do kanceláře (pracovní doba 8:30 -17:00)
  • samostatnost a zodpovědnost, smysl pro pořádek
  • příjemné vystupování, úsměv a ochotu pomoci svým kolegům
  • znalost angličtiny alespoň na základní úrovni
  • organizační schopnosti a proaktivní přístup
  • znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič i v pražské dopravě)

Co ti dá Logio na oplátku?

Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.
Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.
Příležitost pro svůj rozvoj – máme interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, budeš mít možnost se vzdělávat v tom, co tě zajímá.

• zdravé svačinky
  • teambuildingy a společné akce
  • pet friendly office
  • a mnoho dalšího