13. ledna

Kolega do vývoje SW - Tester

OpenOne a.s.
Kolín – Kolín IV, Praha – Holešovice

OpenOne je svobodnou firmou. Vytváříme pro velké společnosti (především z oblasti bank, pojišťoven a energetických společností) a jejich call centra speciální software, který jim pomáhá zvyšovat efektivitu, vylepšovat péči o klienta a optimalizovat provoz. Více o nás na www.openone.cz

Hledáme dalšího parťáka pro spolupráci při testování našeho SW.

Náplní naší spolupráce bude především testováni aplikace napsané v .NET a Angular podle testovacích scénářů, vytváření scénářů nových, automatizace testů (Selenium a podobné nástroje) a práce s logy a případně i databázemi.

Hledáme kolegu, který má:
• zkušenost na pozici testera,
• znalost architektury webových aplikaci (třívrstvá architektura - SPA, backend, databáze),
• zkušenost s rozsáhlejší webovou aplikací,a schopnost odhalit chybu, dobře ji popsat včetně kroků pro její reprodukci neboli vytvořit bug report.

Základní znalost programování (.NET, javascript, webové aplikace) a základní znalost SQL bude výhodou.

Nabízíme práci v naší svobodné firmě, založené na radosti z práce, respektu, přátelství, udržitelných principech a společných cílech a k tomu odpovídající finanční ohodnocení

Možnost (nikoliv povinnost) práce z domova je samozřejmostí (cca 80% času). Základna je možná v našich kancelářích v Liberci, Kolíně či Praze.

Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace

OpenOne a.s. (Zaměstnavatel)
Mostní 37, Kolín – Kolín IV , Sanderova 1366/26, Praha – Holešovice
Na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo)
Vzdělání není podstatné
Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)