27. dubna

Valuation Consultant- Real Estate

PKF APOGEO Group
Brno – Štýřice, Praha – Karlín

flexibilita

Jsme silná, ryze česká poradenská skupina s mezinárodním přesahem v rámci sítě PKF International. Vytváříme know-how a patříme mezi špičku českých firem. Hledáme člověka, kterého oceňování baví a chce své znalosti posunout o úroveň výše. Hledáme kolegy do oceňování podniků i nemovitostí. Pokládáte oceňování za bezva práci? Chcete se podílet na strategických rozhodnutích významných klientů? Chcete naplno využít svých schopností? Pak hledáme právě Vás!

Čím se budete zabývat?

• Zpracováním odborných stanovisek a dalších typů výstupů v oblasti oceňování nemovitostí, a to pro klienty z různorodých oblastí od developmentu až po státní instituce
  • Koordinací týmu podřízených pracovníků
  • Komunikace s klienty nejen při obchodních jednáních
  • Vlastním odborným rozvojem i participací na rozvoji kolegů
  • Včasnými, profesionálními a nekonvenčními řešeními klientských problémů
  • Možnost participovat na PR společnosti APOGEO prostřednictvím mediálních výstupů, školeních na univerzitách i širší odborné veřejnosti

Co nabízíme?

• Naplno využijete své schopnosti a rozšíříte jejich hranice
  • Prostor pro zvyšování Vaší expertní úrovně (mezinárodní i národní certifikace)
  • Vedení vlastních zakázek z různých odvětví od A až do Z
  • Účast na odborných seminářích a školeních pro zdokonalení vašich odborných, měkkých i tvrdých dovedností a znalostí
  • Příjemnou firemní kulturu a benefity
  • Podporu od ostatních podnikových a nemovitostních oceňovatelů (celkem 10 osob)
  • Spolupráci s více než 100 odborníky z daní, Transakcí a M&A, auditu i účetnictví, se kterými budete řešit průřezové zakázky a diskutovat problémy.

Co očekáváme?

• Znalost oceňování nemovitého majetku, výhodou je znalost oceňování movitého majetku
  • Relevantní praxi alespoň 1 rok, ideálně znalecký ústav či kancelář (neváhejte se nám ozvat i pokud praxi nemáte, hledáme kolegy i na juniorní pozice)
  • Všeobecný ekonomický přehled
  • Zodpovědnost, důslednost, pečlivost a business myšlení
  • Schopnost zhodnotit problém, najít řešení a obhájit jej
  • Tah na branku
  • Time management

Jestli jste dočetli až sem, nezapomeňte poslat CV. Případně mi rovnou zavolejte na 724474967.

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby

PKF APOGEO GROUP (Zaměstnavatel)
Pražákova 1008/69, Brno – Štýřice , Rohanské nábřeží 670/19, Praha – Karlín
Na dobu neurčitou