13. května

Mechanik – údržbář strojů

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Mikulov

28 300 – 38 500 Kč/měsíc profesní rozvoj

Jsme Gebauer a Griller (GG Group), mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků převážně pro automobilový průmysl.

V ČR máme ne­jvětší pobočku - výrobní závod Mikulov s cca 1300 za­měst­nanci, který se spe­cial­izuje výhradně na au­to­mo­tive. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Jaké budou Vaše hlavní úkoly?

• Řešit mechanické závady na strojích v našem výrobním závodě.
  • Komunikovat se směnovými vedoucími ohledně strojů na jejich výrobní zóně a případných závadách na nich.
  • Provádět preventivní údržbu strojů.
  • Testovat stávající i nové stroje a analyzovat případné problémy.
  • Zavádět nové technologie.

Váš profil – koho hledáme?

• Máte ukončenou SŠ technického směru alespoň výučním listem.
  • Orientujete se ve výkresové dokumentaci.
  • Ovládáte běžnou práci s PC a umíte pracovat s tabletem.
  • Zvládnete pracovat v nepřetržitém provozu na 12hodinových směnách (2 dny ranní, 2 dny noční a pak 4 dny volno).
  • Znalost vzduchotechniky, pneumatiky či hydrauliky výhodou.
  • Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou, avšak zaučíme i čerstvého absolventa SŠ.

Naše nabídka – na co se můžete těšit?

• Motivující mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí. Zvládneme zaučit čerstvého absolventa SŠ, ale také rádi uvítáme v kolektivu ostříleného profesionála.
  • Příspěvek na dojíždění až 200 Kč na den dle dojezdové vzdálenosti nebo dopravu firemním autobusem (ze Znojma, Břeclavi či Hodonína).
  • Pět týdnů dovolené pro všechny naše zaměstnance (nemáme celozávodní letní dovolenou).
  • Štědře placené dobrovolné přesčasy.
  • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní a kulturní vyžití ve výši 5.000,- Kč ročně (program Cafeterie nebo MultiSport), příspěvek na jazykové vzdělávání a mnohé další.
  • Odměna za loajalitu – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč.
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- Kč.
  • Bezpečnos­tní obuv, pra­covní oděv s lo­gem GG a všechny nástroje potřebné k práci jsou samozře­j­mostí.
  • V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě.
  • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme vás? Napište nám!

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a odešlete ho. Během několika dní se s vámi telefonicky spojíme a dopodrobna s vámi práci v GG probereme. Pak už zbývá jen krátký osobní pohovor, vstupní lékařská prohlídka a jste členem našeho týmu. :-)

Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost si napracovat hodiny

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Nádražní E677, Mikulov
Plat:
28 300 – 38 500 Kč/měsíc
Na dobu určitou
Odborné vyučení bez maturity
Čeština (Pokročilá), Slovenština (Pokročilá)