5. prosince

Člověk v tísni, o.p.s.
Praha – Vinohrady

smysluplná práce

Člověk v tísni, o. p. s. Šafaříkova 635/24 120 00 Praha 2

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr, plný nebo zkrácený úvazek

Lokalita: Praha, centrální kancelář organizace

Termín nástupu: dle dohody / ASAP

Organizace Člověk v tísni (ČvT) je jednou z největších neziskových organizací v regionu střední a východní Evropy, působící v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, podpory lidských práv či sociálního začleňování. Do našeho účetního týmu v Humanitární a rozvojové sekci na centrále v Praze hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Accounting Controller Junior.

Připojte se k týmu, kterému je vlastní hledat nová řešení na míru rozmanitým potřebám naší organizace. Komunikace je nosný prvek naší práce a podle toho si jí také ceníme. Pracujeme na pestrém portfoliu agend a jádro naší práce tvoří komplexní účetně orientovaný controlling našich zahraničních poboček s řadou procesních přesahů.

Co budete mít na starost?

Důkladně Vás zaškolíme a postupně se zapracujete do některých dílčích oblastí zajímavého a procesně orientovaného účetnictví našich zahraničních poboček a souvisejícího controllingu. Budete se podílet na našich controllingových aktivitách a naučíme vás také účtovat některé typy účetních operací.

Budete v kontaktu se zahraničními kolegy a zároveň budete úzce spolupracovat s kolegy na pražské centrále, kteří vám budou zdrojem potřebného know-how a dle potřeby Vás budou průběžně doškolovat. Budete připravovat podklady pro účetní závěrky a zasvětíme vás také do kontrol a zpracování účetní dokumentace a související administrativy.

Jak si vás představujeme?

• Dokončil/a jste školu ekonomického zaměření (střední nebo vysokou), nebo jste v jejím posledním ročníku.
  • Už máte základní znalost principů podvojného účetnictví.
  • Máte smysl pro detail dotahujete věci do konce.
  • Aktivně mluvíte anglicky i česky, s kolegy na zahraničních misích budete čas od času v kontaktu.
  • Jste týmový hráč/týmová hráčka, budete úzce spolupracovat s ostatními členy týmu, kteří ocení Vaše dobré komunikační schopnosti a proaktivní přístup.
  • Ideálně si umíte představit, že v budoucnu podpoříte osobně kolegy na zahraniční pobočce během krátkodobých výjezdů.
  • Pokud mluvíte dalším ze světových jazyků (např.: francouzsky, portugalsky, rusky nebo arabsky), máte výhodu.
  • A hlavně, máte chuť se učit, získávat zkušenosti a neziskový sektor Vám není cizí.

Co nabízíme?

• Plný nebo zkrácený úvazek v jedné z největších neziskových organizací v regionu střední a východní Evropy, působící v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, podpory lidských práv či sociálního začleňování.
  • Nástupní plat v závislosti na Vašich zkušenostech; 32 – 36 000 Kč při plném úvazku, ekvivalent při zkráceném úvazku.
  • 25 dní dovolené a sick days.
  • Velkou podporu v zaškolení a dalším rozvoji. Můžete se zapojit i do dalších odborných školení jak technických znalostí, tak soft skills.
  • Jazykové kurzy a možnost interního vzdělávání v oblasti účetnictví.
  • MultiSport kartu.
  • Laptop a mobilní telefon s firemním tarifem.
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích.
  • Velmi různorodou a kreativní práci s mezinárodním přesahem.
  • Kanceláře v centru Prahy a kávu od Mamacoffee na pracovišti.
  • Školku v přízemí budovy.
  • Extensive Capacity Building program – interní a externí - indukční školení, interní e-learnings, Knowledge and Learning Department onboarding, HEAT školení, Humentum školení (www.humentum.org), PuntoSud školení (https://academy.puntosud.org/courses)
  • Možnost účastnit se zajímavých akcí, které ČvT organizuje (Festival Jeden svět a další).
  • Dog-Friendly Office.

Jak se přihlásit?

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu přes náš přihlašovací formulář.

Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (https://www.peopleinneed.net/key-policies-4142gp).

Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office

Člověk v tísni,o.p.s. (Nezisková organizace)
Šafaříkova 635/24, Praha – Vinohrady
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Bakalářské
Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)