13. ledna

Visual Merchandiser HUMANIC, OC Chodov a Metropole Zličín

HUMANIC CZ spol. s r.o.
Praha – Chodov, Praha – Třebonice

24 700 – 27 700 Kč/měsíc slušné a férové jednání

Společnost HUMANIC je součástí nadnárodního koncernu LEDER & SCHUH se sídlem v rakouském Grazu, který patří mezi největší evropské dodavatele obuvi. LEDER & SCHUH má zastoupení v 9 evropských zemích, kde provozuje více než 150 prodejen HUMANIC.

MZDA AŽ 27700Kč/měsíc

Pokud vás naplňuje práce v trendy a neustále se měnícím prostředí, kde máte možnost uplatnit svoji kreativitu, jste na správné adrese.

Hledáme právě Vás jako posilu do našeho teamu Visual Merchandiser (dekoratér).

Vašim úkolem bude zajištění vizuální prezentace v prodejnách HUMANIC Westfield Chodov a Metropole Zličín.

Úvazek 35h/týden - pondělí až pátek bez víkendů

Co od vás očekáváme:

  • Vášeň pro módní trendy
  • Kreativní myšlení
  • Samostatné uvažování
  • Převzetí vlastní iniciativy pro komunikování veškerých změn
  • Pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem
  • Časovou flexibilitu a skvělé organizační schopnosti
  • Schopnost komunikace v němčině/angličtině bude Vaši výhodou

Náplň práce:

  • Vytvoření poutavé a atraktivní prezentace zboží na prodejní ploše s podporou VM guideline
  • Atraktivní aranžování výloh
  • Doplňování a kontrola doplňkového zboží v prodejně
  • Pomoc a realizace při přestavbě prodejny
  • Prezentace nového zboží podle aktuální sezóny a módních trendů
  • Aktivní spolupráce s vedením prodejny a Visual Merchandiserem společnosti
  • Organizace dekoračních materiálů

Co vám nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Multi Pass Card – stravné v hodnotě 100,- za odpracovanou směnu
  • Motivační prémiový řád
  • Slevy na zboží
  • Odměna za aktivní ochranu zboží
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Osobní růst a další vzdělávání v nadnárodní společnosti se 150-ti letou historií
  • Možnost integrace do mezinárodního VM týmu
  • Rozvoj jazykových znalostí v jazykových kurzech

Zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

Benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce

O pozici

Kdo hledá:
HUMANIC CZ spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
Roztylská 2143/3, Praha – Chodov , Řevnická 121/1, Praha – Třebonice
Plat:
24 700 – 27 700 Kč
Typ úvazku:
Práce na zkrácený úvazek
Délka úvazku:
Na dobu neurčitou
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva
Doporučené vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Doporučené jazyky:
Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Jdu odpovědět