14. ledna

Produktový manažer – vývoj nové aplikace

ICZ a.s.
Praha – Nusle

Jsme moderní společnost, která se nebojí nových technologií, a zároveň je umí skloubit s těmi osvědčenými. Jsme S.ICZ a.s., člen skupiny ICZ group. Dodáváme moderní HW a SW řešení v oblasti IT bezpečnosti, které je certifikované NBÚ/NUKIB ČR až do stupně utajení Tajné! Naše unikátní řešení používají různá ministerstva a orgány státní správy (např. MZV, MO, MSP, VS, a další). Také se věnujeme vývoji a výrobě HW/SW na zakázku v oblasti kybernetické bezpečnosti. Je nás 60+ a naše 2 hlavní základny se nacházejí v Praze a Českých Budějovicích.

Jsme dvanácti členný tým a v rámci skupiny ICZ se specializujeme na projekty v oblasti správy dokumentů, komerčních systémů a další unikátní IT projekty.

Pro vývoj nové cloud enterprise aplikace z oblasti správy dokumentů hledáme nového kolegu na pozici Produktového manažera.

Co Vás čeká a hlavní zodpovědnosti:

  • Plánovat a řídit realizaci produktu
  • Zodpovídat za dodržování harmonogramu
  • Příprava zadání, návrh změn pro vývoj SW
  • Tvorba dokumentace IS
  • Spolupráce se zadavateli, vývojáři a testery
  • Spolupráce při vývoji a testování nových funkcionalit, např. formou konzultací s vývojáři, analytiky a testery
  • Spolupráce projektovými manažery na dodávkách pro zákazníky
  • Školení nových kolegů
  • Péče o dodržování doporučených postupů, ověřovat kvalitu a správnost analýz a modelů
  • Sledování trendů problematiky vyvíjeného produktu, návrhy rozvoje a soulad s legislativou

Požadované schopnosti a dovednosti:

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • 2 roky praxe na pozici produktového manažera v IT
  • Zkušenosti s analýzou/designem aplikací
  • Praxe s návrhem UML diagramů
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Analytické a logické myšlení, flexibilitu a samostatnost při řešení problémů

Výhodou:

  • Znalost CASE nástrojů (nejlépe Enterprise Architect)
  • Orientace v problematice elektronické správy dokumentů (spisová služba, ECM, DMS aj.), eIDAS, GDPR

Technologie, které používáme pro vývoj:

  • Git/BitBucket/Jenkins/Nexus/Sonar
  • Java 11
  • Spring Boot / Spring Cloud
  • Angular 12
  • Databáze MS SQL/ Oracle/ PostgreSQL
  • ELK Stack
  • Apache/ Tomcat
  • Eureka / Spring Cloud Gateway
  • Rabbit MQ
  • Jira/Confluence

Na co se u nás můžete těšit:

  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • Individuální profesní i osobnostní rozvoj (externí kurzy/školení/certifikace)
  • Výběr ze široké škály benefitů formou Cafeteria system (sport, kultura, cestování, zdraví…)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domova dle dohody
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem s možností parkování)
  • Relax zónu plnou her pro odpočinek
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit
  • Zázemí silné a stabilní společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.).

Benefity

Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vyhrazený čas na inovace

O pozici

Kdo hledá:
ICZ a.s. (Zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek
Délka úvazku:
Na dobu určitou
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva
Doporučené vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Doporučené jazyky:
Angličtina (Mírně pokročilá)
Jdu odpovědět