26. dubna

Vedoucí expedičního skladu

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.
Pohořelice

inovativní technologie

GG Group (Gebauer a Griller) je mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již 80 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných kabelů a vodičových svazků pro automobilový průmysl. V ČR máme ne­jvětší pobočku – výrobní závod Mikulov s cca 1300 za­měst­nanci. Mezi naše zákazníky patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Porsche či Daim­ler.

Aktuálně hledáme vedoucího pro náš expediční sklad v Pohořelicích, který zvládne efektivně řídit tým cca 40 podřízených složený z expedientek a skladníků pracujících na 2 směny. Hledáme někoho, kdo umí zorganizovat inventuru, zvládne řešení reklamací, je časově flexibilní a bere práci v dynamickém automobilovém průmyslu jako výzvu.

Vaše úkoly – co Vás u nás čeká?

• Budete zodpovídat za celý sklad: veškeré logistické procesy a BOZP, vedení cca 40 podřízených - sklad, expedice hotových výrobků a příjem materiálů.
  • Implementace štíhlé logistiky a inovační řešení pro sklad, provádění 5S auditů.
  • Se svým týmem budete řešit docházku, disciplínu, zákaznické reklamace, rozvoj týmu, zvyšování výkonnosti a produktivity... zkrátka vše, co je třeba.
  • Zlepšování procesů, materiálových a informačních toků v rámci skladů.
  • Zavádění nápravných opatření při řešení zákaznických reklamací a neshod ve spolupráci s oddělením kvality.
  • Provádění ročních inventur.

Váš profil – koho hledáme?

• Máte předchozí zkušenosti s vedením skladu z oblasti automotive, retailu nebo FMCG.
  • Dokážete zorganizovat práci větších týmů, jste asertivní osobnost, která umí otevřeně komunikovat a získat si disciplínu a respekt.
  • Vidíte procesy v souvislostech a komplexně, dokážete je zanalyzovat a navrhnout dlouhodobá řešení.
  • Máte zkušenost s WMS systémem a ERP systémem (SAP, Oracle, apod.).
  • Jste vytrvalá osobnost, která odolá prvotním nesnázím a dá plně podporu svému týmu. Jdete příkladem.
  • Podporujete týmovou práci v rámci oddělení a táhnete za jeden provaz.
  • Neustále na sobě pracujete, zajímáte se o nové trendy v logistice a nespokojíte se s průměrem.
  • Domluvíte se česky i anglicky po telefonu a e-mailu (úroveň B1 nebo vyšší u obou jazyků je nutnou podmínkou z důvodu denní komunikace s dopravci ze zahraničí, kolegy ze zahraničních poboček GG nebo třeba auditory).
  • Jste časově flexibilní. Sklad je v provozu od 6:00 do 22:00 a skladníci pracují na dvě směny (6:00-14:00 a 14:00-22:00).

Naše nabídka – na co se můžete těšit?

• Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem, schopnostem a přístupu.
  • Pět týdnů dovolené a flexibilní pracovní doba (pružný začátek a konec).
  • Příspěvek na dojíždění až 200,- Kč na den dle dojezdové vzdálenosti.
  • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů – stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní nebo kulturní vyžití ve výši 5.040,- Kč ročně (program Cafeterie či MultiSport karta), příspěvek na jazykové vzdělávání, dotované stravování a mnohé další.
  • Odměna za loajalitu – ke každému výročí smlouvy bonus minimálně 7.200,- Kč, protože si vážíme lidí, co jsou s námi.
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 10.000,- Kč až 20.000,- Kč.
  • V neposlední řadě dlouhodobou per­spek­tivu sta­bil­ního za­měst­nání.
  • Nástup možný ihned.

Zaujali jsme Vás? Napište nám!

Tak klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a již brzy se můžeme potkat na pohovoru. Spojíme se s vámi nejpozději do 14 dní, ale spíš to bude dříve... :-)

Těšíme se na osobní setkání a spolupráci s Vámi!

Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. (Zaměstnavatel)
Průmyslová 1503, Pohořelice
Na dobu určitou
Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)