3. ledna

Reputační manažer / social specialista

CYRRUS, a.s.
Brno – Žabovřesky

kamarádský kolektiv

Investice nebývají pouze o ziscích, ale také ztrátách. Bohužel se na finančním trhu neustále objevují podvodníci a nekorektní praktiky, které poškozují reputaci celého finančního trhu.

Budete analyzovat reputaci firem v online prostředí. Odpovídat na zvídavé dotazy v chatu a komunikovat jménem naší společnosti na sociálních sítích.

Proč pro nás pracovat?

• Stavíme kompletně nový marketingový tým.
  • Nebudete přebíhat od jednoho tasku ke druhému. U nás dlouhodobě budujete a vidíte výsledky své práce.
  • Jsme něco mezi bankou a startupem, ale! Na rozdíl od banky jsme superagilní a na rozdíl od startupu za námi nestojí investor, který nás může kdykoliv „vypnout“.
  • Nejsme korporát – Jsme sice středně velká společnost, ale řízení máme stále spíše ploché. To znamená, že jste přímo v kontaktu s managementem a máte prostor věci ovlivňovat. Proto k nám pasují spíše iniciativní lidi, kteří mají hlavu a nebojí se jí použít.

Co bude vašim úkolem?

• Analyzovat reputaci firem v online prostředí.
  • Komunikace na sociálních sítích.
  • Monitoring diskuzních fór a aktivní reakce na nich.
  • Spravování firemního chatu.
  • Analyzovat úspěšnost příspěvků na sociálních sítích.

Co od vás očekáváme?

• Min. SŠ vzdělání.
  • Zkušenost s komunikací na sociálních sítích.
  • Alespoň základní orientace v českém investičním trhu.
  • Máte hroší kůži a neodradí vás hateři.
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
  • Perfektní písemný projev.

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce

CYRRUS, a.s. (Zaměstnavatel)
Veveří 3163/111, Brno – Žabovřesky
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo)
Čeština (Výborná)