3. ledna

Designér služeb – customer experience (CX) specialista

CYRRUS, a.s.
Brno – Žabovřesky

kamarádský kolektiv

Člověk na této pozici bude zlepšovat kvalitu našich služeb. A také ji bude měřit skrze spokojenost klientů. Poznáte naše klienty, budete modelovat firemní procesy, zavádět automatizace a navrhovat inovace.

Proč pro nás pracovat?

• Stavíme kompletně nový marketingový tým.
  • Nebudete přebíhat od jednoho tasku ke druhému. U nás dlouhodobě budujete a vidíte výsledky své práce.
  • Jsme něco mezi bankou a startupem, ale! Na rozdíl od banky jsme superagilní a na rozdíl od startupu za námi nestojí investor, který nás může kdykoliv „vypnout“.
  • Nejsme korporát – Jsme sice středně velká společnost, ale řízení máme stále spíše ploché. To znamená, že jste přímo v kontaktu s managementem a máte prostor věci ovlivňovat. Proto k nám pasují spíše iniciativní lidi, kteří mají hlavu a nebojí se jí použít.

Co bude vašim úkolem?

• Hledat slabiny v customer journey a návrh řešení ke zlepšení customer experience.
  • Automatizovat některé procesy.
  • Analyzovat naše zákazníky a jejich chování pomocí průzkumu trhu.
  • Provádět průzkumy spokojenosti.
  • Modifikace stávajících služeb.
  • Návrh nových služeb a jejich podob s orientací na potřeby našich klientů.
  • Řešení osobního i digitálního styku zákazníka s firmami v rámci skupiny CYRRUS.
  • Reporting a měření efektivity provedených změn.

Co od vás očekáváme?

• Min. SŠ vzdělání.
  • Zkušenosti s CX podmínkou (min. 1 rok).
  • Analytické myšlení a cit pro detail.
  • Empatie = dokážete se vcítit do potřeb klientů.
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího.

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce

CYRRUS, a.s. (Zaměstnavatel)
Veveří 3163/111, Brno – Žabovřesky
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo)
Čeština (Výborná)