3. ledna

Content stratég / copywriter

CYRRUS, a.s.
Brno – Žabovřesky

zajímavé benefity

Umíte prodat textem? Každej „copík“ to umí! Teda neumí, ale říká to. My ale hledáme textovýho hypnotizéra. Marka Prchala v2.0. Rozhodně nám nestačí češtinář s básnickým střevem, tohle je totiž jedna z klíčových pozic v našem týmu.

Investice vás musí bavit. Víte, jak lidi nadchnout k investování? Pojďte na to. Budete mít k dispozici PR agenturu, externisty, vlastní redakci, tým investičních analytiků, sociální sítě, mailing a další armádu expertů. Ale pozor. Nebudete jen stratég. Budete i ve spolupráci s dalšími lidmi content tvořit.

Proč pro nás pracovat?

• Stavíme kompletně nový marketingový tým.
  • Nebudete přebíhat od jednoho tasku ke druhému. U nás dlouhodobě budujete a vidíte výsledky své práce.
  • Jsme něco mezi bankou a startupem, ale! Na rozdíl od banky jsme superagilní a na rozdíl od startupu za námi nestojí investor, který nás může kdykoliv „vypnout“.
  • Nejsme korporát – Jsme sice středně velká společnost, ale řízení máme stále spíše ploché. To znamená, že jste přímo v kontaktu s managementem a máte prostor věci ovlivňovat. Proto k nám pasují spíše iniciativní lidi, kteří mají hlavu a nebojí se jí použít.

Co bude vašim úkolem?

• Určovat content strategii jednotlivých firem ve skupině CYRRUS Group.
  • Koordinace a schvalování postů na sociálních sítích.
  • Zodpovědnost za obsah webu.
  • Tvorba obsahu pro blog, web a jiné kanály.
  • Tvorba textů k jednotlivým projektům.
  • Zodpovědnost za jednotnou tonalitou.
  • Vymýšlení řešení unikátního prodejního argumentu.

Co od vás očekáváme?

• Min. SŠ vzdělání.
  • Zkušenosti s tvorbou obsahu podmínkou (min. 1 rok).
  • Nebudete vymýšlet květnaté texty = umíte psát stručně, jasně a k věci.
  • Máte výbornou slovní zásobu a bezchybný pravopis.
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího.

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce

CYRRUS, a.s. (Zaměstnavatel)
Veveří 3163/111, Brno – Žabovřesky
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo)
Čeština (Výborná)