12. září

BUSINESS DEVELOPER (služby pro inovativní firmy)

Ayming Česká republika s.r.o.
Praha – Nusle

Ayming je mezinárodní poradenská společnost, která na světovém trhu působí již více než 30 let. Služeb Ayming využívá více než 20 000 firem napříč Evropou, Asií i Amerikou. V České republice je Ayming již 13 let lídr na trhu poradenství v oblasti financování inovací, zejména v oblasti odpočtu na podporu výzkumu a vývoje a dotací z evropských strukturálních fondů. Ayming dlouhodobě spolupracuje s největšími českými i zahraničními firmami, veřejnou správou i akademickou obcí.

Chcete se věnovat serióznímu B2B a navazovat spolupráci se špičkovými inovativními firmami v České republice? Dokážete jednat s TOP manažery firem, zaujmout je, být jim partnerem? Preferujete konzultativní přístup k obchodu, jste empatičtí k lidem, ale tvrdí k dohodě? Péči o klienta vnímáte jako zásadní, ale nejvíce vás uspokojuje získání nového klienta? Pak hledáme právě Vás!

Co u nás budete dělat?

· Vyhledávat obchodní příležitosti, generovat „leady“, sjednávat si schůzky, uzavírat smlouvy

· Jednat s TOP managementem a majiteli firem orientovaných na inovace, výzkum a vývoj

· Využívat v současnosti nejvýkonnější obchodní CRM – SalesForce

· Rozvíjet a udržovat vztahy se stávajícími klienty

· Organizovat a vést semináře, prezentace, přednášky a workshopy

· Oslovovat business agenty a obchodní partnery (networking)

· Koordinovat obchodní aktivity s obchodníky z našich zahraničních poboček (cross-selling)

· Spolupracovat s konzultanty pro inovace a grantovými specialisty

Jste to Vy, koho hledáme, pokud:

· Jste zvyklý/zvyklá samostatně oslovovat klienty, hledat cesty a řešení

· Proaktivní řešení různých situací je pro Vás výzvou a motivací, ne překážkou

· Baví Vás dosahovat cílů, jste vnitřně motivován/motivovaná k dosahování vynikajících výsledků

· Víte, že analytický přístup, poctivá příprava, organizovanost a práce s informacemi jsou pro obchodní úspěch stejně důležité jako komunikační dovednosti a přirozený talent

· Jste aktivní řidič/ka a cestování je pro Vás přirozená součást práce

Co získáte, když se k nám přidáte?

· Práci, která má smysl - pomůžete českým firmám získávat prostředky pro jejich další rozvoj

· Možnost prodávat služby světového leadera v oblasti financování inovací

· Kolegy obchodníky, kteří jsou vždy ochotni pomoci a poradit

· Propracovaný systém zaškolení

· Prostředí mladého a neformálního kolektivu

· Atraktivní ohodnocení odpovídající pozici a charakteru společnosti

· Pracoviště v Praze na Pankráci u metra C v moderní kancelářské budově

· Služební auto, notebook a mobil – to vše i k soukromým účelům

· 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 2 dny v týdnu home office a flexibilní pracovní dobu

· Stravenky

· MultiSport kartu

· Interní vzdělávání, jazykové kurzy, školení v zahraničí

· Teambuildingové akce, účast na charitativních akcích atp.

Jestli Vás tato pozice zajímá, zašlete nám, prosím, Váš životopis v českém jazyce.

Jak jsou lidé v Ayming spokojení? Podívejte se, čeho si nejvíce váží, co by změnili a jak hodnotí své kolegy a nadřízené na www.atmoskop.cz

Odesláním životopisu udělujete souhlas společnosti Ayming Česká republika, s.r.o., IČO 24287768, se sídlem Vinohradská 2577/178, Praha 3, jakožto správci, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje pro výběrové řízení na tuto pozici, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, rozhodli jsme se dát přednost jiným kandidátům.

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce

Ayming Česká republika s.r.o. (Zaměstnavatel)
Na Pankráci 1062/58, Praha – Nusle
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, Práce na živnostenský list (ičo), Dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)