27. června

PLC programátor Praha

Bühler Praha s.r.o.
Praha – Michle

lidský přístup k zaměstnancům

Švýcarská rodinná společnost Bühler je hlavním světovým dodavatelem výrobních linek určených k produkci mouky, sladu, krmiv, těstovin, čokolády, zpracování biomasy a odlévání hliníku. Přibližně 65% celosvětově sklizeného obilí se zpracovává na Bühlerových mlýnech, přibližně 50% všech světlometů silničních vozidel je metalizováno na strojích Bühler. Každý den přicházejí miliardy lidí do kontaktu s technologiemi společnosti Bühler, aby pokryly své základní potřeby pro stravu, mobilitu nebo komunikaci.

Chceš vidět, jak funguje tvůj kód v praxi a ve výrobě? Nevadí Ti cestování?

Pokud jsi odpověděl ano, tak práce PLC programátora je pro Tebe ta správná volba.

Pro naší pobočku v Praze hledáme nové kolegy a kolegyně, čerstvé absolventy i zkušené PLC programátory

Co bude tvým úkolem:

• Budeš programovat, navrhovat a testovat PLC
  • Také budeš konfigurovat SCADA a vizualizaci
  • Tvým úkolem bude i účast na oživování strojů a instalace u zákazníka
  • Budeš spolupracovat s našimi partnery a pobočkami po celém světě
  • Čeká tě cestování po celém světe 3 měsíce v průběhu roku

Co od Tebe očekáváme:

• Máš minimálně středoškolské technické vzdělání
  • Máš základní znalost elektrických obvodů
  • Zajímají tě nové pracovní výzvy
  • Angličtinu máš minimálně na úrovni středně pokročilý (B1)
  • Znalost PLC programů výhodou

Na co se můžeš těšit:

• Pro všechny nováčky nabízíme kvalitní vstupní školení a možnost dalšího vzdělávání
  • Čeká tě zajímavá a různorodá práce s možnosti kariérního růstu
  • Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení s atraktivními zaměstnaneckými výhodami
  • Přátelský kolektiv a příjemné neformální pracovní prostředí
  • Na práci v úspěšné firmě se stabilní a budoucí perspektivou

Pokud chceš být součásti mezinárodní firmy, která určuje trend ve zpracování stravy a vývoji nejnovějších technologií, tak neváhej a zašli nám svůj životopis, ideálně v anglickém jazyce.

Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty

Bühler Praha s.r.o. (Zaměstnavatel)
Jihlavská 1558/21, Praha – Michle
Na dobu určitou
Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)