9. listopadu

Konstruktér elektrovybavení

Zoeller Systems s.r.o.
Říčany

rodinné prostředí

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Tvorba a úpravy výkresové dokumentace el. schémat a kusovníků

  • Specifikace el. komponent a kabelových svazků
  • Komunikace s výrobou a kolegy ze zahraničí
  • Spolupráce na zaškolování pracovníků montáže vyklápěčů a vozidel pro svoz komunálního odpadu
  • Příprava návodů

POŽADUJEME:

  • vzdělání VŠ/SŠ se zaměřením na elektroniku/elektrotechniku
  • znalosti v oboru slaboproudé elektrotechniky

  • znalost práce s PC (MS Office - základní uživatelská znalost)
  • znalost práce v Siemens NX výhodou
  • němčina nebo angličtina na komunikativní úrovni
  • analytické myšlení a samostatnost

NABÍZÍME:

  • nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • pravidelné čtvrtletní prémie
  • obědy zdarma ve firemní kantýně (na výběr 9 jídel denně, vč. soboty)
  • příspěvky na sport, kulturu a volný čas (6.000,- Kč ročně)
  • volání zdarma mezi členy rodiny a zvýhodněné volání mimo daný okruh
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • účast na pravidelných firemních akcích

Benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat

O pozici

Kdo hledá:
Zoeller Systems s.r.o. (Zaměstnavatel)
Místo pracoviště:
Rooseveltova 1500, Říčany
Typ úvazku:
Práce na plný úvazek
Délka úvazku:
Na dobu neurčitou
Pracovní vztah:
Pracovní smlouva
Doporučené vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Doporučené jazyky:
Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Jdu odpovědět