4. října

Recruiter

GoodCall s.r.o.
Jihomoravský kraj

lidé si cení inovativnosti firmy

Recruitment. To určitě neslyšíš poprvé. Věř, že tenhle obor je nyní důležitější, než kdykoli předtím. Personalistika a nábor je naším denním chlebem. GoodCall je společnost, která prosazuje moderní a zodpovědný přístup k náboru a mění svět recruitmentu k lepšímu. Snažíme se vybudovat nejinovativnější recruitment centrum ve střední Evropě. Spolupracujeme s pestrou paletou klientů - od startupů až po zavedené mezinárodní společnosti. Podívej se na náš Facebook (@goodcallfortalent), Instagram (@goodcallcz), LinkedIn (GoodCall) nebo web (goodcall.eu). Nezávazně se nám ozvi, pokud se chceš dozvědět něco, co jsi tu nenašel.

O čem to celé je?

Recruiter v GoodCallu je člověk, který se na denní bázi:

• stará o klienty (zprostředkovává jim vhodné uchazeče, je s nimi v pravidelném kontaktu, sděluje zpětnou vazbu z trhu, poskytuje konzultace v rámci svého oboru),
  • pečuje o kandidáty (vyhledává je, aktivně oslovuje, udržuje s nimi kontakt, realizuje online či offline pohovory, provází je výběrovými řízeními, dává doporučení, zjišťuje a sděluje zpětnou vazbu),
  • pracuje s interní databází (dbá na kvalitu dat, pracuje s analytikami, dobře se orientuje v různých funkcionalitách).
  • v týmu obvykle není sám, ale spolupracuje v tandemu s Talent Sourcerem.

Koho hledáme?

• Člověka s předchozí zkušeností v recruitmentu.
  • Někoho s chutí se v těchto oblastech i nadále rozvíjet.
  • Osobnost, která má komunikační dovednosti na vysoké úrovni, analytické uvažování, orientaci na cíl a na zákazníka, podnikavého ducha, empatii a houževnatost.
  • Mimochodem, angličtina na velmi dobré úrovni je nutností.

Proč je tato pozice atraktivní?

Nabízíme:

• Práci ve firmě, kde můžete aktivně ovlivňovat veškeré dění.
  • Podporu nejen ze strany managementu a kolegů, ale také dedikovaného Head of Talent Sourcing, Marketing týmu a People Care týmu.
  • Investice do Vašeho dalšího rozvoje (prostřednictvím kurzů sesterské Recruitment Academy, interních programů i ad hoc školení a úzké spolupráci napříč týmem i firmou).
  • Aktivní podporu inovací, práci s technologiemi, důraz na dobré mezilidské vztahy.
  • Společné - společenské - akce a projekty napříč žánry (sport, kultura aj.).
  • Příjemné kanceláře na adrese Údolní 27 (když pandemická situace dovoluje) a flexibilní možnosti nastavení spolupráce k všestranné spokojenosti (to jsme uměli už před pandemií).
  • Možnost si vybrat, zda chcete pracovat s vlastním notebookem a/nebo telefonem, a mít to kompenzováno formou Flexi Passů, nebo dáváte přednost firemním.
  • Neotřelé benefity (měsíční sabbatical po třech odpracovaných letech, volno navíc při speciálních životních událostech aj.) i ty klasičtější (Multisport karta apod.).

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce

GoodCall s.r.o. (Personální agentura)
Jihomoravský kraj
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Na dobu neurčitou
Bakalářské